احمدی گفت: مستند بازسازی «فصل شیدایی» درسومین جشنواره بین المللی فیلم رسام موفق به کسب عنوان سوم بخش مستند شد.

آرش احمدی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: مستند بازسازی فصل شیدایی در سومین جشنواره بین المللی فیلم رسام در بخش ملی موفق به کسب عنوان سوم بخش مستند شد.

وی افزود: موضوع این مستند، اطلاع و خبر شهادت رزمندگان بسیجی به خانواده های آنهاست که وقتی خبر شهادت عزیز یک خانواده داده می شد، چه واکنش هایی داشتند که در این راستا چند روایت انتخاب شده و در قالب مستند، بازسازی شده اند.

مسئول سازمان بسیج صدا و سیمای لرستان تصریح کرد: مستند «فصل شیدایی» در همین رابطه به کارگردانی احمد احمدپور تهیه شد که برای تهیه این مستند بیش از ۴۰ نفر عوامل مشارکت داشتند و در نهایت مستندی بسیار جذاب و اثرگذار تهیه شد که تاکنون در چند جشنواره شرکت کرده و مقام هایی را کسب نموده است.

احمدی بیان کرد: سال گذشته این اثر دیپلم افتخار جشنواره های ملی عمار و  فانوس را کسب کرد که یک اثر بسیار فاخر و ممتاز است و مدت زمان این مستند حدود ۲۵ دقیقه می باشد.

وی با اشاره به تولیدات بسیج صدا و سیما، عنوان کرد: تولیدات بسیج صدا و سیما در چند بخش است که یکی از بخش ها تولید مستند است، تولید کلیپ و برنامه های مناسبتی از دیگر تولیدات این سازمان است مانند هفته دفاع مقدس، دهه بصیرت و دهه فجر که تلاش می شود تولیدات مناسبی تهیه گردد.

مسئول سازمان بسیج صدا و سیمای لرستان خاطرنشان کرد: در راستای ترویج فرهنگ بسیج، برنامه میقات، خاکریز و ما ایستاده ایم در دستور کار قرار دارند و علاوه بر این برنامه ها نیز، تهیه و پخش مستند نیز انجام می شود.

انتهای پیام/