واتساپ دریافت کمک از طریق پشتیبانی چت را برای کاربران این پیام رسان آسان‌تر می‌کند.

به گزارش سفیرافلاک، پیام رسان واتساپ به دلیل رمزگذاری کامل خود، دسترسی آسان و قابلیت‌های مختلف به یکی از برنامه‌های مورد علاقه کاربران شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است.

به گزارش سایت androidpolice ؛ در مارس سال گذشته واتساپ  قابلیت پشتیبانی در خود چت را به این پلتفرم افزود اما پس از چند ماه آن را از نسخه‌های بتا حذف کرد. اما به تازگی این پیام رسان نسخه تاز‌ه‌ سازی‌ شده و پایدارتری از این قابلیت‌ را مجددا در اختیار کاربران قرار داده است.

کاربران برای دریافت این قابلیت ابتدا باید واتساپ خود را به آخرین نسخه به‌ روز رسانی کنند. پس از ارتقای برنامه، کاربر می‌تواند از این قابلیت استفاده کند. برای به روز رسانی نسخه جدید می‌توان به اپ استور یا گوگل پلی رفته و آخرین نسخه این پیام رسان را دریافت کرد. در صورت وجود مشکل ابتدا باید به تنظیمات رفته، روی گزینه راهنما را کلیک و سپس تماس با پشتیبان را انتخاب کرد.

 قابلیت چت درون برنامه‌ای به واتساپ

البته هنوز مشخص نیست این قابلیت جدید چقدر گسترده است، اما پشتیبانی درون برنامه‌ای در نسخه پایدار (۲.۲۱.۲۴.۲۲) وجود دارد و کاربرانی که این نسخه از واتساپ را روی گوشی‌های هوشمند خودشان دارند، دیگر نیازی نیست که واتساپ را به روز رسانی کنند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان