زیویار گفت: برنامه ریزی برای جذب سرمایه و حضور بخش خصوصی در حوزه تولید استان ضروری است.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان، فرهاد زیویار اظهار داشت: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان به منظور بررسی و رفع مشکلات واحدهای تولیدی استان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی، مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط و سرمایه گذاران پروژه ها برگزار گردید که چند دستور کار مورد بررسی و کارشناسی قرار گرفت.

وی افزود: شرکت کارینو از مجموعه های فعال در زمینه پرورش دام و تولید محصولات لبنی از موارد مطرح شده بود که مشکلاتی در زمینه مالی و پرداخت تسهیلات داشت و مقرر گردید مشکلات این مجموعه با همکاری دستگاه های اجرایی رفع شود.

استاندار لرستان تصریح کرد: شرکت سنگبری مخملکوه، شرکت فعال در زمینه فیلم و چاپ، شرکت کوه و دشت فعال در زمینه تولید مواد غذایی و یخچال سازی خرم آباد هرکدام به نوعی در زمینه های مالی، حقوقی، سرمایه در گردش، تامین نیرو و زیرساختی دارای مشکلاتی بودند که برای رفع آن ها نیز تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

زیویار عنوان کرد: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به منظور شناسایی مشکلات پروژه های اقتصادی و واحدهای تولیدی و همچنین رفع مشکلات آنها جلسات خود را به صورت دوره ای با حضور سرمایه گذاران پروژه ها و کارشناسان مربوطه در دستور کار خواهد داشت.

وی با اشاره به ضرورت برنامه ریزی برای جذب سرمایه و حضور بخش خصوصی در حوزه تولید استان، تاکید کرد: در راستای ایجاد رونق اقتصادی و اشتغال برای مردم استان، موضوع رسیدگی به مشکلات پروژه های اقتصادی و واحدهای تولیدی به صورت جدی پیگیری می شود و در نظر داریم با رفع موانع و مشکلات موجود زمینه برای حضور سرمایه گذاران در استان فراهم شود.

انتهای پیام/