تابعی گفت: بنیادمسکن انقلاب اسلامی لرستان در راستای محرومیت‌زدایی از مناطق کم برخوردار استان و کمک به رفع مشکل مسکن محرومین با تمام ظرفیت‌ها و امکانات خود با انجمن خیرین مسکن‌ساز همکاری خواهد کرد.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن لرستان، پویا تابعی در جلسه مشترک با مدیرعامل و اعضای انجمن خیرین مسکن ساز استان لرستان با اشاره به اینکه خدمت به محرومان سرلوحه امور بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است اظهار داشت: انجمن خیرین مسکن‌ساز لرستان همواره بدون چشم‌داشتی کمک کرده و منشا اثر بودند که نمونه خدمات آن را می‌توان در ساخت مسکن برای خانواده‌های دارای دو معلول و سیل‌زدگان لرستانی مشاهده کرد.

وی افزود: انجمن خیرین مسکن‌ساز استان با بهره‌مندی از کمک‌های خیرین استانی و کشوری از ظرفیت‌های خوبی در راستای خدمت‌رسانی به مناطق محروم و آسیب‌پذیر لرستان برخوردار است.

تابعی عنوان کرد: اقدامات ارزشمندی در قالب تفاهم‌نامه فی مابین پنج دستگاه وزارت راه و شهرسازی، بنیاد مستضعفان، بنیادمسکن، سازمان بهزیستی و همچنین ستاد اجرایی فرمان امام (ره) جهت کمک به ساخت مسکن خانواده‌های دارای دو معلول شهری و روستایی لرستان در حال اجراست.

مدیرکل بنیادمسکن استان لرستان استفاده از تجارب مفیدانجمن های خیرین در کشور را لازم دانسته وتصریح کرد: بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان لرستان در راستای محرومیت‌زدایی ازمناطق کم برخوردار استان و کمک به رفع مشکل مسکن محرومین با تمام ظرفیت‌ها و امکانات خود با انجمن خیرین مسکن‌ساز همکاری خواهد کرد.

انتهای پیام/