جهانبخش گفت: 145 قلم کالای منزل برای مردم مناطق سیل زده کرمان ارسال شد.

سرهنگ احسان جهانبخش در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: در راستای بارندگی های اخیر و ایجاد مشکلات سیلاب در برخی از مناطق کشور، برا کمک به مناطق سیل زده اقلامی توسط مردم استان و گروه های جهادی تهیه شده که به مردم سیل زده استان کرمان، دیار سردار دلها اهدا شود.

وی افزود: بسیج سازندگی آمادگی دارد که کمک های مردمی را جمع آوری و در بین سیل زدگان توزیع نماید تا بتواند بخشی از مشکلات مردم این منطقه را کاهش دهد.

مسئول بسیج سازندگی لرستان تصریح کرد: در سیل ۹۸ همه استانها به لرستان کمک کردند و این همدلی در بین ملت شریف ایران یک سنت حسنه است و امروز مردم لرستان با کمک های خود، به یاری سیل زدگان کرمان شتافتند.

جهانبخش عنوان کرد: در همین راستا ۱۴۵ قلم کالای منزل شامل ۱۵ دستگاه یخچال، ۱۵ دستگاه لباسشویی، ۱۵ دستگاه اجاق گاز، ۵۰ تخته فرش، ۵۰ سرویس ظروف آشپزخانه و بلورین به سیل زدگان استان کرمان اهدا شد.

وی بیان کرد: هر کمک دیگری که نیاز باشد گروه های جهادی در صحنه هستند و این آمادگی دائمی است، البته بارندگی ها نعمت الهی است ولی در برخی مناطق مشکلاتی را ایجاد می کند که با همدلی و همراهی مردم با کمک های مومنانه می توان رنج مشکلات سیل زدگان را کم کرد.

انتهای پیام/