دالوند گفت: ۱۶۳ مصوبه سفر ریاست جمهوری به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شده است.

به گزارش سفیر افلاک به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان احمدرضا دالوند اظهار داشت: مجموعه استانداری لرستان نیز به موازات دستگاه های اجرایی پیگیری های خود را در وزارتخانه ها با هدف رساندن این مصوبات به نتیجه در دستور کار قرار خواهد داد تا در سریعترین زمان ممکن مصوبات سفر عملیاتی و به مرحله اجرا برسند.

وی افزود: مصوبات سفر ریاست محترم جمهوری به صورت مرحله ای و مستمر در حال ابلاغ به دستگاه‌های اجرایی است و تا امروز حدود ۱۶۳ مصوبه به صورت قطعی، به تفکیک وزارتخانه ها و دستگاههای اجرایی ابلاغ شده است .

معاون عمرانی استاندار لرستان عنوان کرد: با توجه به ابلاغ اعتبارات به شیوه مستمر به استان، حوزه معاونت عمرانی استانداری با همکاری سازمان برنامه و بودجه استان نسبت به نظارت بر اجرای پروژه ها توسط دستگاه های اجرایی اقدام خواهد کرد .

وی تصریح کرد: برخی پروژه‌های عمرانی در استان وجود دارند که به دلیل کمبود اعتبار، عملیات اجرایی آنها متوقف مانده که با تصمیمات اتخاذ شده در جلسه امروز به محض تزریق اعتبار، روند اجرای پروژه ها مجدداً فعال می شود و پیشرفت فیزیکی آنها از طریق معاونت هماهنگی امور عمرانی کنترل و به مردم اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/