شرفی گفت: ایام الله دهه فجر فرصتی برای جهاد تبیینی دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است.

میلاد شرفی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به ضرورت جهاد تبیین در ایام الله دهه فجر، اظهارداشت: نقش جوانان در پیروزی انقلاب اسلامی ایران خصوصا در دهه ۴۰ و ۵۰ بسیار پررنگ است به طوری که مبارزات تشکیلاتی ضد رژیم پهلوی از سال ۴۲ با محوریت طلاب جوان و دانشجویان شکل گرفت.

وی افزود: جوانان به صورت تشکیلاتی در دو سال منتهی به پیروزی انقلاب اسلامی ایران، به گونه ای برنامه ریزی کردند که با پخش اعلامیه و سخنرانی در راستای پیروزی انقلاب نقش خود را ایفا نمودند، همچنین در ۱۳ آبان سال ۵۷ ب و در ۱۷ شهریور مشخص است که شاکله پیروزی انقلاب، جوانان بودند که برای پیروزی این انقلاب تا پای جان ایستادند.

مسئول بسیج دانشجویی لرستان تصریح کرد: بعد از پیروزی انقلاب، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان، در واقع یک فضایی ایجاد شد که دانشجویان و انقلابیون با افرادی که تفکر لیبرالی داشتند وارد نبرد شدند.

شرفی عنوان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، جوانان در عرصه های مختلف مانند جنگ تحمیلی، خنثی کردن توطئه های دشمن و محرومیت زدایی به خوبی نقش خود را ایفا کردند و این مسیر همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به جهاد تبیین در ایام دهه فجر گفت: وقتی وقایع مهم دوران پیروزی انقلاب اسلامی ایران بازگو شود، نسل جوان با رشادت و نقش آفرینی موثر و خیره کننده جوانان آشنا می شوند و این ایام بهترین فرصت برای تبیین و بیان دستاوردهایی است که ۴۳ سال است در راستای توسعه و آبادانی و پیشرفت صورت می گیرد.

انتهای پیام/