بهترین اتفاق در روزهای بحرانی استقلال برای فرهاد مجیدی این است که تیمش بدون دو مدافع سرباز شده هم گلی دریافت نکرد.

به گزارش سفیرافلاک، در روزهایی که باشگاه استقلال به دلیل از دست دادن دو مدافع اصلی خود و اعزام آنها به خدمت سربازی در شرایط مطلوبی قرار ندارد، بهترین اتفاق برای آنها گل نخوردن در دو بازی پیاپی بدون مدافعان سرباز است.

استقلال سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان امکان استفاده از سیاوش یزدانی و محمد حسین مرادمند را برای ادامه فصل از دست داد تا این گمان پیش آید آنها که صاحب بهترین خط دفاعی لیگ هستند، در این قسمت با مشکل مواجه شوند.

مجیدی برای اولین بار در هفته نوزدهم مقابل فجر در ورزشگاه آزادی از این دو بازیکن استفاده نکرد و سپس در هفته بیستم مقابل نساجی در مشهد تیمش را بدون یزدانی و مرادمند به زمین فرستاد و در هر دو بازی دروازه این تیم مثل بسیاری از بازی‌های این فصل آنها بسته ماند.

آبی پوشان در حالی برابر فجر کلین شیت کردند که سیستم دفاعی خود را هم تغییر داده بودند و به دفاع خطی ۴ نفره برگشتند و با این حال باز هم دروازه‌شان باز نشد. آنها در هفته بیستم با استفاده از عارف غلامی، روزبه چشمی و محمد دانشگر بار دیگر از دفاع ۳ نفره استفاده کردند و علیرغم تلاش‌های تیم نساجی موفق به حفظ دروازه شان در طول بازی شدند.

شاگردان مجیدی در ۲۰ بازی از رقابتهای لیگ برتر تنها ۶ بار در ۵ بازی دروازه شان باز شده و در ۱۵ بازی گلی دریافت نکرده‌اند تا با ۶ گل خورده و ۱۵ کلین شیت صاحب بهترین خط دفاعی لیگ باشند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مهر