سهرابی گفت:بر اساس مصوبه کارگروه اضطرار آلودگی هوا استان فعالیت آموزشی همه مدارس استان با توجه به آلودگی هوا استان که در وضعیت ناسالم قرار دارد امروز شنبه ۱۴ اسفند در بستر شبکه شاد انجام می گیرد.

به گزارش سفیرافلاک، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان، سید عیسی سهرابی اظهار داشت: بر اساس مصوبه کارگروه اضطرار آلودگی هوا استان فعالیت آموزشی همه مدارس استان با توجه به آلودگی هوا استان که در وضعیت ناسالم قرار دارد امروز شنبه ۱۴ اسفند در بستر شبکه شاد انجام می گیرد.

وی با اشاره به برگزاری کلاس ها در شرایط کرونایی افزود: براساس این مصوبه وضعیت آموزش در همه مقاطع شهری، روستایی و عشایری استان در شهرستان‌های با رنگ‌بندی زرد و آبی و همچنین مدارس مناطق روستایی و عشایری شهرستان‌های نارنجی، حضوری با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی می‌باشد.

 مدیر کل آموزش و پرورش لرستان عنوان کرد: آموزش در مدارس شهری شهرستان‌های با رنگ‌بندی نارنجی، مدارس روستایی و عشایری شهرستان‌های قرمز و مدارس شهری متوسطه اول و دوم شهر‌های قرمز به صورت ترکیبی است وفعالیت آموزشی پیش دبستانی و مقطع ابتدایی مناطق قرمز به صورت مجازی خواهد بود.

وی تصریح کرد: درآخرین رنگ‌بندی کرونایی کشور که شامگاه جمعه سیزدهم  اسفندماه منتشر شد، شهرستان‌های پلدختر ، و کوهدشت در وضعیت قرمز کرونایی و شهرستانهای خرم‌آباد، دورود ، ازنا ، سلسله  و رومشکان در وضعیت نارنجی ، شهرستان چگنی در وضعیت زرد  قرار دارند.

انتهای پیام/