زیویار گفت:راه وسلوک شهیدان باید الگوی همگان قرار گیرد.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، فرهاد زیویار به همراه معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی، معاون هماهنگی امور عمرانی ، مدیر کل حوزه استاندار ،مدیر کل بنیاد شهید، مدیر کل دفتر فنی و تنی چند از مسئولین و پیشکسوتان دفاع مقدس با حضور در گلزار شهدای روستای سر نمک و منزل خانواده شهید رفیعی ضمن قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

وی در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: امروز ایران اسلامی امنیت و اقتدار خود را مدیون تمام شهدایی است که هستی خود را در راه حفظ تمامیت ارضی مملکت و دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی تقدیم نظام کرده اند.

استاندار لرستان در این دیدار تاکید کرد: ما خادمین شهدا هستیم و قطعاً می‌بایست یاد این ایثارگران والامقام را گرامی بداریم و در مسیر آنها گام برداریم و راه و سلوک شهیدان می بایست الگوی زندگی همگان قرار گیرد.

پس از این دیدار استاندار لرستان و همراهان با حضور درگلزار شهدای خرم آباد در مراسم تشییع و تدفین مادر شهیدان همت علی و نادر جافری از شهدای محله قدیمی پشت بازار حاضر شدند و یاد و خاطره شهدای این محله همچون شهیدان داوود و کوروش علی پناه، شهیدان رسول،اصغر، امیرعلی زیودار، شهید رحیم رشنو، شهیدان جافری و سایر شهدای والا مقام این محله را گرامی داشتند.

انتهای پیام/