رشیدی گفت: مزار شهدای گمنام در ۵ شهر استان لرستان، یادمان ندارد.

سرهنگ محسن رشیدی در گفتگو با خبرنگار سفیر افلاک، اظهار داشت: برخی از مزار شهدای گمنام در شهرهای استان یادمان ندارند که ضروری است تا نسبت به این مهم توجه شود.

وی افزود: در حال حاضر مزار شهدای گمنام در اشترینان، بیرانشهر، دوره چگنی، گراب کوهدشت و زاغه فاقد یادمان هستند و یادمان شهدای گمنام پلدختر هم ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که می طلبد متولیان و خیرین همکاری نمایند تا برای شهدای گمنام یادمانی احداث شود.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان با اشاره به نامگذاری خیابانها و معابر، تصریح کرد: مکانهای جدید باید به نام شهدا مزین شود و خیابان هایی هم که در گذشته نامگذاری شده اند نیازمند نوسازی می باشند که لازم است شهرداری ها نسبت به این مهم توجه ویژه ای داشته باشند.

رشیدی بیان کرد: برخی از المان های شهری، کپی المان های شهرهای دیگر هستند که لازم است المان ها با نام همان میدان و خیابان هماهنگی و سخنیت داشته باشد که متاسفانه برخی از المانها با نامشان هماهنگی ندارند.

وی خاطر نشان کرد: در همین راستا قرار شد که جلسه ای با حضور روسای شورای شهر همه شهرهای استان برگزار شد و این موارد اطلاع رسانی گردد تا شوراها و شهرداریها نسبت به این موارد توجه بیشتری داشته باشند.

انتهای پیام/