ویسکرمی گفت: در دولت قبلی به نظر می رسید که برخی می خواهند کشور را متلاطم نشان دهند و یا اینکه افکار عمومی را به سمت مذاکرات سوق دهند در حالی که امروز می بینیم نه خبری از صف های تهیه کالاست و نه کمبودی وجود دارد.

مهرداد ویسکرمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: یکی از ایرادات اصلی دولت قبلی این بود که همه چیز را به مذاکرات ربط می دادند، به کسانی که قابل اعتماد نبودند در حالی که در دولت جدید اداره کشور را منوط به مذاکرات نکردند و مذاکرات هم یکی از کارهایی است که در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: کمبود واکسن کرونا سبب شده بود تا بسیاری از برنامه ها مختل شود که این امر بر روح و روان مردم اثر گذاشته بود در حالی که می بینیم امروز با تزریق سه دوز واکسن و وفور واکسن برای همه افراد، بسیاری از برنامه ها به حالت عادی خود برگشته است.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مقایسه تنظیم بازار در دولت قبلی و فعلی، تصریح کرد: در دولت قبلی به نظر می رسید که برخی می خواهند کشور را متلاطم نشان دهند و یا اینکه افکار عمومی را به سمت مذاکرات سوق دهند در حالی که امروز می بینیم نه خبری از صف های تهیه کالاست و نه کمبودی وجود دارد.

ویسکرمی خاطر نشان کرد: دولت سیزدهم نشان داد که با تدابیر و برنامه ریزی می توان مشکلات را حل کرد و نظارت، بازدیدهای میدانی و پیگیری های لازم حلال بسیاری از مشکلات است.

انتهای پیام/