وحیدی با اشاره به واحدهای راکد، گفت: صنایع راکد یکی از دغدغه هاست که راه اندازی شوند و ما هم از حوزه وزارت کشور بررسی و پیگیری می کنیم.

به گزارش سفیرافلاک، احمد وحیدی در دیدار با نماینده ولی فقیه در لرستان، اظهار داشت: سرمایه بزرگ ما مردم هستند، شکر نعمت این است که خدمت رضایت بخشی برای مردم داشته باشیم و کاستی ها را برطرف نماییم و رضایت مردم بزرگ و شهید پرور را داشته باشیم.

وی افزود: بعد از سفر ریاست جمهوری و طرح های مصوب، تلاش بر این بود که منابع مالی تامین شود که هزار میلیارد تومان برای استان تخصیص داده شده و همه بخش ها هم فعال هستند و تخصیص ها در قالب های مختلف انجام می شود و آنچه مهم است این است که حرکت، تلاش، پیگیری و اخلاص در این کار برای حل مشکل مردم وظیفه همه ماست.

وزیر کشور با اشاره به واحدهای راکد، گفت: صنایع راکد یکی از دغدغه هاست که راه اندازی شوند و ما هم از حوزه وزارت کشور بررسی و پیگیری می کنیم که چه در سطح استانداری و چه در وزارت کشور دنبال می کنیم که مشکلات برطرف گردد.

وحیدی عنوان کرد: یکی از مسائل ما این است که طبیعت بکر و بسیار ارزشمند در استان وجود دارد، ظرفیت های انجیر و انار و بهره برداری بهتر از آن که باید سرمایه گذاران دعوت شود و زمینه لازم فراهم گردد، همچنین در حوزه شیلات، می توان توسعه لازم در این زمینه صورت گیرد.

وی با اشاره به آسیب های اجتماعی گفت: باید به کمبودها رسیدگی شود و کارهای خوب و اعتباراتی بوده که باید تقویت شود و توسعه یابد که در این راستا پیگیری می شود اما نکته مهم این است که هیچ اقتصادی به حرکت درنمی آید مگر جنبشی در حوزه فرهنگی رخ دهد، بدون حرکت در فرهنگ، حوزه اقتصادی هم تحول عمده ای نخواهد یافت.

وزیر کشور خاطر نشان کرد: مردم ما، کارآفرینان و فعالان اقتصادی بیشترین مسئولیت اجتماعی را در این راستا دارند و این جنبش تحرک مردمی برای شکل دادن به یک اقتصاد مردمی و شکوفاسازی همه ظرفیتها به منظور تحقق جریان پیشرفت مبتنی بر الگوی پیشرفت بومی هر منطقه، مهم است.

وی با اشاره به اینکه هیچگونه تبعیضی پذیرفتنی نیست اظهار داشت: هیچ کسی مجاز نیست غیر از شایسته سالاری کسی را منصوب کند و اگر غیر از آن باشد حتما مغایر ارزشهای انقلاب است و مورد پذیرش نیست که اگر این تبعیض مشاهده شود حتما برخورد می شود.

انتهای پیام/