حجت الاسلام شاهرخی گفت: زیرساخت های اشتغال در لرستان با برنامه ریزی لازم فراهم شود.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان که با حضور وزیر کشور برگزار شد با اشاره به اعیاد شعبانیه، اظهار داشت: امام سجاد(ع) به همراه حضرت زینب(س) با پیام و حرکتشان در نهایت، حق را بر باطل غلبه دادند و آنچه از ائمه اطهار(ع) یاد گرفتیم این است که در این مسیر شجاعت، مجاهدت مستمر، خستگی ناپذیری در راه احیای ارزش های اسلامی را مد نظر داشته باشیم.

وی افزود: امام(ره) و رهبری هم اینگونه در این مسیر حرکت کردند به طوری که دشمنان می گویند هر جا ایران بود نتوانستیم برنامه هایمان را اجرا کنیم.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: پایداری در راه ارزش های دینی و اسلامی و توجه به عدالت اجتماعی جزء شعار دولت است، دولت باید با کار کارشناسی با کمک قوه مقننه و قضاییه برای تنظیم بازار اقدام نماید این را حل کند.

حجت الاسلام شاهرخی خاطرنشان کرد: درخواست ما این است که درخواست هایی که داده شده، مکتوب شود و در وزارت کشور برایش راهکار پیدا شود، در دولت قبلی سند پیشران توسعه استان را تنظیم کردیم و ابلاغ شد و قرار بود دبیرخانه ای وجود داشته باشد تا این مشکلات دنبال شود.

وی بیان کرد: زیبنده نیست در این استان، رقمی که تحت پوشش قرار گرفته اند و باید برای آن کار راه حل اساسی داشته باشیم و رئیس جمهور گفتند لرستان را در اشتغال ویژه می بینند و می طلبد شستا و سرمایه گذاری که مربوط به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است اقدام نمایند.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ۱۹ آذر اعلام کردند ۴۰ هزار شغل در استان ایجاد می کنند که باید زیرساختهای آن فراهم شود و لازم است که مدیران اعلام کنند در بخش اقتصاد، اشتغال و رفع بیکاری چه کارهایی را انجام داده اند.

انتهای پیام/