وزیر کشور گفت: 200 میلیارد تومان برای تکمیل بیمارستان رازی کوهدشت مصوب شده است.

به گزارش سفیرافلاک، احمد وحیدی عصر امروز در بازدید از برخی پروژه های شهرستان کوهدشت در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: بیمارستان رازی ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و مدتی این پروژه در رکود بود که با سفر رئیس جمهور به استان فعال شد و قرار بر این است که این بیمارستان ظرف دو سال تکمیل گردد.

وی با اشاره به اعتبار مورد نیاز برای این پروژه، افزود: در سفر ریاست جمهوری ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای بیمارستان رازی کوهدشت مصوب شد و مابقی اعتبار مورد نیاز برای تکمیل پروژه از طریق بانکها و ماده ۵۶ تامین گردد تا این پروژه به اتمام برسد.

وزیر کشور با اشاره به سد معشوره عنوان کرد: در سفر ریاست جمهور به استان، سد معشوره مورد تاکید قرار گرفت که این پروژه ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و پیگیری برای تامین منابع برای این پروژه که یک پروژه جدی است، در دستور کار است.

وحیدی بر توسعه شیلات تاکید کرد و گفت: سرمایه گذاری در شیلات سد سیمره باید افزایش یابد و در قرارداد اولیه مبنی بر تولید ظرفیت هزار تن آبزیان پیش بینی شده و تلاش می شود این ظرفیت تا دو هزار تن افزایش داشته باشد.

وزیر کشور با بیان این که انارستان ظرفیتی قابل توجه در کوهدشت است، بیان کرد: در این شهرستان هزار و ۲۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی به کشت انار اختصاص داده شده ولی صنایع تبدیلی کافی در این منطقه وجود ندارد و باید تلاش کرد تا از این ظرفیت به خوبی استفاده شود.

انتهای پیام/