پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: استقلال پیروزی بزرگی مقابل گل گهر به دست آورد اما باید هوشیار باشد و در باد این پیروزی نخوابد.

به گزارش سفیرافلاک، تیم استقلال تهران در هفته بیست و یکم موفق شد میهمانش گل گهر را با نتیجه ۲ بر یک شکست داده تا با ۵۱ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار گیرد.

عباس سرخاب مهاجم سابق آبی پوشان، در این خصوص اظهار داشت: به هیچ وجه نباید ارزش پیروزی بر گل گهر و امتیازات با ارزشی که از این بازی به حساب شاگردان مجیدی واریز شد را دست کم گرفت، اما نباید فراموش کنیم که رقابت بر سر کسب عنوان قهرمانی است نه پیروزی بر گل گهر یا هر تیم دیگری. استقلالی‌ها باید هوشیار باشند و این پیرزی را کاملاً فراموش کنند نه اینکه در باد آن بخوابند و از بازی‌های دیگر غفلت کنند. هفته بعد، استقلال صنعت نفت را در پیش دارد و باید دقت کنند که این حریف حتی از گل گهر هم خطرناک‌تر است.

مهاجم پیشین آبی پوشان تاکید کرد: این لیگ طولانی و فرسایشی است و حالا به حساس‌ترین روزهای خود رسیده است. برای تیم‌هایی که در کورس قهرمانی یا کورس بقا هستند تک تک امتیازات با اهمیت است و شاید اگر امتیازی از دست برود جبران ناپذیر شود. لذا استقلال هم باید بیشتر از گذشته حواسش به امتیازات باشد.

وی افزود: گل گهر تیمی منسجم و سخت‌کوش بود که واقعاً شکست دادن آن چندان ساده نبود و نیست. اما حالا باید از این تیم عبور کرد و روی صنعت نفت تمرکز داشت. تیمی که توانست با شایستگی پرسپولیس را شکست دهد حتماً ظرفیت‌های زیادی دارد و نباید حتی یک لحظه از توانایی‌های آن غفلت کرد.

کارشناس فوتبال در خصوص جنجال پیش آمده در بازی استقلال گل گهر گفت: جدول نشان می‌دهد هر دو تیم چقدر به امتیازات کامل بازی نیاز داشتند و شکست چه اتفاقی را برای آنها رقم می‌زد. همین حساسیت بالای جدولی روی جریان و اتفاقات بازی هم تاثیر گذاشت.

سرخاب در خصوص شرایط استقلال در این فصل تاکید کرد: ایجاد فاصله ۶ امتیازی با تیم دوم در هفته بیست و یکم اتفاق خوبی است و شانس شاگردان مجیدی را برای قهرمانی افزایش داده است. اما آنها باید دقت کنند که هنوز هیچ چیزی تمام نشده است. کادر فنی و بازیکنان استقلال باید این حساسیت را تا آخرین روز از لیگ برتر حفظ کنند و اجازه ندهند شرایط ایده آلی که برای آنها ایجاد شده از بین برد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مهر