سرهنگ سوری با بیان اینکه روحیه جهادی پاسداران، برگرفته از مکتب عاشوراست، گفت: امروز سپاه در عرصه های مختلف بر قله اقتدار قرار دارد.

سرهنگ مجید سوری در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار داشت: روحیه جهادی و شهادت طلبی که در بین پاسداران وجود دارد برگرفته از مکتب عاشوراست، انسان هایی که برای دفاع از ارزشها و اسلام، امام حسین(ع) را الگو قرار داده اند.

وی افزود: شهید سردار سلیمانی با همه شجاعت، رشادت، اخلاص و تونایی که داشت، خود را سرباز وطن نامید و این اخلاص برای همه ما افتخار است که نشان می دهد شهید سلیمانی با تاسی از سید الشهدا(ع) در این مسیر گام برداشت.

معاون هماهنگ کننده سپاه لرستان تصریح کرد: در هر جایی که تفکر سپاه و بسیج حاکم بوده قطعا پیشرفت و موفقیت حاصل شده و به برکت پیروزی انقلاب اسلامی ایران، امروز سپاه در عرصه های مختلف بر قله اقتدار قرار دارد.

سرهنگ سوری خاطرنشان کرد: پاسداران از بدو پیروزی انقلاب تاکنون در عرصه های خدمت رسانی به مردم، حضور در حوادثی مانند سیل و زلزله و کمک به مردم، خنثی سازی توطئه های دشمن، حفاظت و حراست از کشور تلاش داشتند و همیشه آماده جانفشانی هستند.

وی با اشاره به برنامه های این ایام، گفت: به همین مناسبت اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم، ویزیت رایگان بیماران در درمانگاه های سپاه، رزمایش کمک مومنانه در حال انجام است.

انتهای پیام/