عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: استکبار طی 43 سال گذشته ضربه‌های زیادی را انقلاب اسلامی و نهادهای انقلابی به ویژه سپاه خورده و به همین خاطر تمام تلاش خود را برای تخریب و فضاسازی علیه سپاه و دیگر نهادهای انقلابی به کار گرفته است.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام محمدتقی نقدعلی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به فضاسازی علیه تعدادی از مقامات کشورمان و به ویژه مقامات سپاه توسط رسانه‌های بیگانه به دنبال سفر یک خانم یهودی به نام کاترین شکدم به ایران گفت: استکبار به خاطر ضرباتی که از انقلاب اسلامی خورده همواره به دنبال تخریب این انقلاب مردمی و نهادهای انقلابی و به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

وی افزود: کاترین شکدم یک بهانه برای فضاسازی علیه مقامات سپاه است؛ چراکه دشمنان ما تمام تلاش خود را‌‌‌‌‌‌‌‌ به کار می‌گیرند تا اگر از طریق نظامی و اقتصادی نمی‌توانند کاری کنند، از طریق رسانه‌ای بتوانند به اهداف شوم خود در تخریب انقلاب اسلامی و نهادهای انقلابی کشورمان بپردازند.

عضو کمیسیون قضایی مجلس اظهار داشت: امروز دیگر اخبار رسانه‌های معاند در کشور ما شنونده و مخاطب چندانی ندارد و مردم دیگر ارزشی برای گفته‌های آنها قائل نیستند؛ چراکه روز به روز دروغ‌های این رسانه‌ها برملا می‌شود و درواقع تشت رسوایی آنها به زمینه افتاده است.

نقدعلی خاطرنشان کرد: در عرصه بین‌الملل نیز به ویژه در ماه‌های اخیر آن هژمونی قبلی استکبار فروریخته و مردم دنیا چهره کریه اسکتبار را‌‌‌‌‌‌‌‌ دیده‌اند و دیگر اعتمادی به صحبت‌ها و اظهارات رسانه‌ای آنها ندارند.

وی افزود: امروز شاهد هستیم که اخبار و اطلاعات دروغ این رسانه‌های استکباری از سوی افرادی از بین خود آنها تکلیف می‌شود و درواقع خودشان، خودشان را‌‌‌‌‌‌‌‌ رسوا می‌کنند.

به گزارش فارس، به دنبال سفر یک خانم یهودی به نام کاترین شکدم به ایران که عنوان کرده بود مسلمان شده و پس از بازگشت از ایران این موضوع را‌‌‌‌‌‌‌‌ تکذیب کرد، رسانه‌های معاند به فضاسازی علیه مقامات کشورمان  و به ویژه مقامات سپاه پرداختند و اتهاماتی را‌‌‌‌‌‌‌‌ در ارتباط با این خانم متوجه آنها ساختند که کاترین شکدم در مصاحبه اخیرش با شبکه بی‌بی‌سی تمام این اتهامات را تکذیب کرد و گفت بنده نه از کسی پول گرفته‌ام و نه با کسی ارتباط داشتم و نه جاسوس رژیم صهیونیستی بوده‌ام، بلکه به عنوان یک شهروند به ایران سفر کرده بودم.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

  • منبع خبر : فارس