کوشکی گفت: امروز انقلاب اسلامی ایران به بسیاری از کشورهای جهان صادر شده که این صدور انقلاب در امتداد نهضت عاشورا است.

سرهنگ عبدالرضا کوشکی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار داشت: امام(ره) روز ولادت امام حسین(ع) را روز پاسدار نامگذاری کردند و پیام این نامگذاری این است که همه پاسداران باید از امام حسین(ع) در مسیر دفاع از ارزشها و اسلام الگو بگیرند.

وی افزود: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکنون در عرصه های مختلف مانند هشت سال جنگ تحمیلی و سایر عرصه ها، پاسداران با جهاد در راه خدا، کمک به مستضعفان و در راستای ترویج ارزشها با تاسی از امام حسین(ع) تلاش کردند.

معاونت فرهنگی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان تصریح کرد: امروز انقلاب اسلامی ایران به بسیاری از کشورهای جهان صادر شده که این صدور انقلاب در امتداد نهضت عاشورا است.

کوشکی با اشاره به روز جانباز گفت: جانبازان، شهدای زنده هستند که در دوران دفاع مقدس با تاسی از حضرت عباس (ع) که در دشت کربلا با ایثار و فدکاری جان خود را تقدیم کرد، در مسیر دفاع از ارزشها ایستادند و به درجه جانبازی نائل آمدند.

وی با اشاره به برنامه های این ایام در استان، بیان کرد: تجلیل از پاسداران نمونه، برگزاری جشن های اعیاد شعبانیه، اجرای مستند کمک مومنانه، نمایش کلیپ و تبیین دستاوردها در فضای مجازی بخشی از برنامه های این ایام بوده است.

انتهای پیام/