عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: آمریکا در زمان اضطرار هیچ حمایتی از دولت‌هایی که به او تکیه کرده‌اند نخواهد داشت و پای خود را‌‌‌‌‌‌‌‌ عقب می‌کشد.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام حسن نوروزی با اشاره به فرمایش‌های رهبر معظم انقلاب در مورد رژیم آمریکا گفت: رژیم آمریکا همواره در صدد است تا خود را‌‌‌‌‌‌‌‌ به عنوان یک امپراتور بر سرنوشت ملت‌ها مسلط کند و به ملل مظلوم ظلم روا دارد.

وی افزود: دولتمردان بعضی کشورها که در مسیر سیاست‌های آمریکا و غرب حرکت می‌کنند، بدانند که وعده‌های آمریکا برای حمایت از آنها دروغ است و آمریکا در شرایط اضطرار آنها را‌‌‌‌‌‌‌‌ تنها خواهد گذاشت.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: سردمداران آمریکا اگر از دولت یا کشوری در ظاهر حمایت می‌کنند یا به موضوعی ورود کرده و اظهار نظر می‌کنند، فقط منافع خود را‌‌‌‌‌‌‌‌ دنبال می‌کنند و در زمان اضطرار پای خود را‌‌‌‌‌‌‌‌ عقب می‌کشند و هیچ حمایتی از دولت‌هایی که به آنها تکیه کرده‌اند نخواهند داشت.

نوروزی خاطرنشان کرد: آمریکا همواره تلاشش این است تا خود را‌‌‌‌‌‌‌‌ به عنوان قدرت اول نظامی، اقتصادی و سیاسی دنیا بر همگان تحمیل کند و در این مسیر از هیچ اقدامی فروگذار نمی‌کند.

وی افزود: آمریکا برای فروش تسلیحات خود منافعش را‌‌‌‌‌‌‌‌ در ایجاد جنگ و درگیری در مناطق مختلف می‌بیند و برای فروش تسلیحات و کسب منافع اقتصادی و سیاسی و نظامی همواره به دنبال ایجاد اختلاف و ناامنی در نقاط مختلف جهان است.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس در پایان گفت: سردمداران کشورهای مختلف نباید فریب اظهارات مقامات آمریکایی را‌‌‌‌‌‌‌‌ بخورند؛ چرا که آمریکا و اتحادیه اروپا هیچ‌گاه از کشوری حمایت نمی‌کنند مگر اینکه به دنبال منافع خود باشند.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

  • منبع خبر : فارس