مسعودی زاده گفت: 8 برنامه راهیان نور مجازی برای دانش آموزان لرستان برگزار می شود.

مسعود مسعودی زاده در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: با شیوع کرونا، اعزام دانش آموزان به اردوی راهیان نور انجام نشده که امسال قرار بود اعزام کاروانها مجدد از سر گرفته شود که با شیوع کرونا این کار در حوزه دانش آموزی انجام نشد.

وی افزود: از همین رو امسال باز هم برنامه های راهیان نور با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در فضای مجازی برگزار می شود که در این راستا هشت برنامه در پنج یادمان مناطق عملیاتی جنوب کشور ضبط و تدوین شده که به مرور در شبکه شاد و صدا و سیمای استان به نمایش گذاشته می شود.

مسئول بسیج دانش آموزی لرستان تصریح کرد: دانش آموزان علاقمند به دیدن تصاویر و صحبت های راویان در مناطق عملیاتی می توانند با عضویت در کانال راهیان نور در شاد این برنامه را دریافت نمایند، علاوه بر شبکه شاد در کانال های دیگر فضای مجازی نیز این برنامه بارگذاری می شود.

مسعودی زاده با اشاره به کاشت نهال به یاد شهدای دانش آموز گفت: با توجه به هفته منابع طبیعی، به یاد ۹۰۰ شهید دانش آموز استان لرستان، نهال در جای جای استان کاشته شد.

وی با اشاره به فرا رسیدن نوروز و کمک های مومنانه افزود: این برنامه با عنوان همکلاسی مهربان در حال اجراست و خیرین و دانش آموزانی که تمایل به کمک دارند می توانند هدایا و کمک های خود را اهدا نمایند که بعد از جمع آوری در روز نیمه شعبان در بین دانش آموزان نیازمند توزیع می شود.

مسئول بسیج دانش آموزی لرستان خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۱ هزار و ۸۰۰ بسته لوازم التحریر، ۴۰ عدد تبلت، دو هزار و ۸۰۰ بسته پوشاک، ۳۱۴ کارت هدیه، چهارهزار و ۸۲۰ بسته معیشتی، هزار و ۲۰۰ کیلو گرم گوشت، ۷۳ هزار و ۵۰۰ قرص نان، ۳۲ هزار پرس غذای گرم، هزار و ۸۲۰ بسته آموزشی در بین دانش آموزان نیازمند استان توزیع شده است.

انتهای پیام/