امان الهی گفت: زوج های موفق لرستانی در بخش های علمی، فرهنگی و ورزشی تجلیل می شوند.

حشمت امان الهی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به ولادت حضرت علی اکبر(ع) و هفته جوان، اظهار داشت: همزمان با هفته جوان بالغ بر ۲۰ برنامه مختلف در استان برگزار می شود که یکی از برنامه ها تجلیل از زوج های موفق لرستانی در بخش های علمی، فرهنگی و ورزشی است.

وی افزود: جوانان، سرمایه های مهمی محسوب می شوند که با توجه به انگیزه، شور جوانی و توانمندی هایی که دارند می توانند در عرصه های مختلف علمی، هنری، فرهنگی، ورزشی و سایر بخش ها موفق باشند.

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان تصریح کرد: مسابقه کتابخوانی، معرفی جوانان برتر، غبار روبی گلزار شهدا، بازدید از پارک های علم و فناوری، دیدار با نماینده ولی فقیه، برگزاری اردوی تفریحی، برگزاری هنرواره حضرت علی اکبر(ع)، برگزاری مسابقات فرهنگی، دیدار با خانواده شهدا، راه اندازی اتوبوس جوان، همایش پیاده روی از مهمترین برنامه های اجرایی در این هفته می باشد.

امان الهی عنوان کرد: از مهمترین دغدغه جوانان اشتغال است که برنامه ریزی هایی انجام می شود، البته توجه به قشر جوان و مطالبه های آنها می تواند سبب شود تا جوانان بهتر بتوانند وارد مسیر اشتغال شوند.

وی با اشاره به پرداخت وام ازدواج به زوج های جوان گفت: امسال  ۴۷ هزار و ۴۱۱ زوج لرستانی برای دریافت تسهیلات ثبت نام کردند که ۲۲ هزار و ۵۹۱ فقره وام ازدواج در ۱۱ ماهه اول سال پرداخت شده است.

انتهای پیام/