زارعی گفت: طرح نوروزی پلیس راه در استان لرستان آغاز شد.

سرهنگ محمد زراعی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: امروز رزمایش آغاز طرح نوروزی پلیس راه در لرستان اجرا و این طرح تا ۱۵ فروردین ادامه دارد که هدف اصلی از اجرای این طرح، کنترل ترافیک است و تلاش می شود با اجرای این طرح، مردم با خیالی راحت و ان شااله سفری بدون مشکل و حادثه جاده ای را سپری نمایند.

وی افزود: متاسفانه در بیشتر حوادث رانندگی که رخ می دهد عجله و شتاب برای رسیدن به مقصد و سرعت غیر مجاز، علت اصلی شناخته می شوند که توصیه می شود با توجه به آغاز سفرها و افزایش تردد جاده ای، رانندگان حتما با آرامش و رعایت سرعت مطمئنه در جاده ها حرکت نمایند.

رئیس پلیس راه لرستان تصریح کرد: طول سفر هم جزئی از سفر محسوب می شود و شهروندانی که قصد مسافرت دارند بهتر است همه قوانین و مقررات رانندگی را رعایت نمایند و برای زودتر رسیدن به مقصد، این قوانین را نادیده نگیرند تا سفری ایمن و بدون خطر داشته باشند.

زارعی با اشاره به نقاط حادثه خیر، عنوان کرد: همچنین با توجه به اینکه پیش بینی می شود امسال شاهد افزایش تردد در جاده ها باشیم، از این رو قرار شد نقاطی که مشکل دارند و حادثه خیز می باشند، نصب بنر و علائم هشدار دهنده انجام و در صورت ممکن، رفع نقص شوند.

انتهای پیام/