نائب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس دهم گفت: ما با کسانی که امنیت‌مان را تهدید کنند هیچ تعارفی نداریم و امنیت ایران از خاک هر کشوری تهدید شود، آن کشور مورد حمله موشکی قرار خواهد گرفت.

به گزارش سفیرافلاک، ولی داداشی نائب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس دهم با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران به مقر آموزشی موساد در اربیل گفت: حمله موشکی سپاه به مقر صهیونیست‌ها در اربیل اقدامی غرورآفرین و خوشحال‌کننده بود و بنده از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بابت این موضوع تقدیر و تشکر می‌کنم و به آنها خسته نباشید می‌گویم.

وی افزود: امنیت ایران از خاک هر کشوری مورد تهدید واقع شود،‌ ایران خاک آن کشور را مورد حمله موشکی قرار می‌دهد و با صراحت نیز این موضوع را اعلام می‌کند.

نائب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس دهم اظهار داشت: ما بر سر امنیت کشورمان با هیچ تعارف نداریم و هر کس که امنیت کشور ما را به خطر بیندازد، پاسخی محکم و کوبنده دریافت می‌کند.

داداشی خاطرنشان کرد: ما هر کسی را که امنیت‌مان را تهدید کند مورد حمله قرار می‌دهیم و از خود دفاع می‌کنیم و با صراحت نیز این موضوع را اعلام می‌داریم و در این زمینه پنهان‌کاری نداریم.

وی افزود: فرقی ندرد که امنیت ایران از خاک عراق مورد تهدید قرار گیرد یا دیگر کشورهای همسایه و منطقه. آنچه که مدنظر ماست امنیت کشورمان است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس