ستاری با اشاره به تلاش دولت سیزدهم برای پیاده‌سازی رویکرد جهادی و انقلابی، گفت: کوهدشت دارای منابع انسانی و خدادادی مطلوبی است.

به گزارش سفیرافلاک، بهرام ستاری عصر امروز در آئین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان کوهدشت اظهار داشت: در یک نظام تغییر نخبگان یک امری مرسوم به شمارمی رود، اگر گذری به دوران ۴۰ ساله انقلاب داشته باشیم، همه ارکان این انقلاب شکوهمند به عبارتی توسط مردم انتخاب‌شده‌اند.

وی افزود: به جهت اینکه خون تازه‌ای در شاهرگ‌های مدیریتی شکل بگیرد این تغییر و تحولات در جامعه ضرورت دارد.

معاون سیاسی استانداری لرستان عنوان کرد: امروز در جامعه سیاسی واژه جهاد تبیین مهم‌ترین مطلب به شمار می‌رود زیرا آن را در راستای دفاع از ارزش‌های دینی قلمداد می‌کنیم؛ آنچه رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند این است که جهاد تبیین همان ساختن مردان دوران فصلی خود است.

وی با اشاره به اینکه امروز نظام اسلامی مردان خدمتگزاری را می‌خواهد، تصریح کرد: تمام زیرساخت‌های فکری در نظام اسلامی برای این مهم شکل‌گرفته است که تفکر خدمت‌رسانی در راستای اجرای عملی آن پیاده‌سازی گردد؛ ما خدمات گذشته را نباید نفی کنیم، اگر لرستان را یک استان در عرصه قبل از انقلاب و امروز مقایسه کنیم خدمات ملموسی و قابل‌توجهی را پس از انقلاب شاهد هستیم.

ستاری گفت: انقلاب اسلامی ایران، نظامی مبتنی برای خدمت به پابرهنگان و مستضعفان است، امروز دنیا دنیای تکامل و ترقی است پس ما نیز باید خودمان را برسانیم، لرستان و کوهدشت دارای منابع انسانی و خدادادی مطلوبی است؛ چرا باید این شهرستان در محرومیت قرار داشته باشد باید برای رفع این مشکل تلاش همه‌جانبه‌ای داشته باشیم.

سرپرست فرمانداری کوهدشت با اشاره به‌ضرورت پرداختن به گفتمان انقلاب اسلامی در جامعه، بیان کرد: بایستی برای تعالی و توسعه شهرستان یک ندا بالا برود و آن‌هم ندای وحدت در راستای پاسخگوی به مطالبات به‌حق مردم است؛ امروز باید خود را آمده کنیم که از برخی از خواسته‌های حزبی عبور کنیم و تنها هدف خدمت‌رسانی خالصانه به مردم باشد.

وی گفت: دولت سیزدهم برای پیاده‌سازی یک رویکرد جهادی و انقلابی در جامعه آمده است، برای توسعه شهرستان و پاسخ به نیازها ضروری است مرکزیت استان را از دست ندهیم؛ مدیر نظام جمهوری اسلامی باید مدیری خدمتگزار و بی‌منت باشد و از فضای تکبر، غرور و اشرافی گری دوری کند تا به نتیجه خوبی نائل آید.

ستاری با اشاره به اینکه شورای تأمین نبض هر جامعه و شهرستانی است، گفت: به‌عنوان سرپرست فرمانداری کوهدشت می‌گویم، شهرستانی می‌تواند موفق باشد که سه رکن امام‌جمعه، نماینده مردم در مجلس و فرمانداری هماهنگ داشته باشند، در این شهرستان محورهای شناسایی، راهکارهایی برای پاسخگویی به مشکلات و حل مشکلات مردم را در دستور کار قرار داده‌ایم.

انتهای پیام/