حجت الاسلام شاهرخی گفت: تخریب محیط زیست زندگی بشر را به خطر انداخته است بنابراین همه دستگاه ها باید برای حفظ محیط زیست و افزایش فضای سبز تلاش کنند.

به گزارش سفیر افلاک حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در جلسه شورای فرهنگ عمومی اظهار داشت: حفظ محیط زیست و رفع موانع آن بر عهده عموم مردم است و همه وظیفه داریم این محیط را حفاظت کنیم چرا که خداوند طبیعت و محیط زیست را تحصین کرده است و باید در حفظ و بقای این تلاش کرد.

وی با اشاره به تخریب محیط زیست، افزود: تخریب محیط زیست یک امر منکر و زشت است و زندگی بشر را به خطر انداخته که همه دستگاه ها برای حفظ محیط زیست و افزایش فضای سبز باید تلاش هایی داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: در حفظ جنگلها نیاز به تلاش همگانی است و پویش ها باید از حالت لفظی خارج و وجود حقیقی پیدا کند که بهره گیری از بسیج و شوراهای محلی در این راستا می تواند اثرگذار باشد.

حجت الاسلام شاهرخی گفت: حفظ درختان و افزایش فضای سبز و درختکاری ضروری است و این در حالیست که فضای شهری ما مورد قبول مردم نیست و می طلبد هم شهردار و هم شورای شهر در این جهت کارهای اساسی و پایه ای را انجام دهند.

وی بیان کرد: هر ساله درختکاری انجام می شود ولی حفظ آن بسیار مهم است و خدا طبیعت را هدفمند خلق کرده و باید تبلیغ کرد که حفاظت از آن لازم است.

انتهای پیام/