دالوند گفت: لرستان برای میزبانی مهمانان نوروزی آمادگی دارد.

به گزارش سفیر افلاک به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، احمدرضا دالوند در جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر با اشاره به اینکه کمیته‌های این ستاد آمادگی لازم برای خدمات‌رسانی به مسافرین نوروزی را دارند، اظهار داشت: این کمیته‌ها در ایام نوروز به طور مستمر بر حوزه‌های تحت پوشش خود نظارت خواهند داشت تا بتوانیم به نحو خوبی از مهمانان استقبال کنیم.

وی بیان کرد: به منظور صرفه جویی در هزینه‌ها و همکاری و هماهنگی بهتر بین دستگاه‌ها پایگاه‌های ورودی شهرها به طور مشترک تشکیل و مستقر می شوند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از تشکیل گشت‌های مشترک بین دستگاه‌ها خبر داد و گفت: کشیک‌های نوروزی دستگاه‌ها معرفی شده‌اند تا در صورت بروز هر اتفاقی در کوچک‌ترین زمان ممکن جهت کنترل و رفع مشکلات اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: کنترل ترافیک و امنیت همشهریان و مسافران که یکی از نکات مهم محسوب می‌شود در دستور کار نیرو‌های محترم انتظامی قرار گرفت.

دالوند از بهسازی و تجهیز نمازخانه‌ها، اماکن رفاهی و گردشگری بین راهی و شهری خبر داد و گفت: لیست اقامتگاه‌های رفاهی، گردشگری و رستورانها در اختیار دستگاه‌های نظارتی قرار گیرد تا در ایام نوروز به خوبی کنترل شوند.

وی با تاکید بر نظافت مناطق تفریحی استان افزود: دهیاری‌ها باید به طور مستمر بر مناطق گردشگری و تفریحی حوزه خود نظارت داشته باشند و نسبت به نظافت آنها اقدام کنند.

انتهای پیام/