یک روزنامه پرتغالی از احتمال اضافه شدن مهدی طارمی مهاجم پورتو به اردوی تیم ملی ایران پیش از بازی با لبنان خبر داد.

به گزارش سفیرافلاک، مهدی طارمی به دلیل ابتلا به ویروس کرونا پیش از بازی پورتو با بواویشتا در هفته بیست و هفتم لیگ پرتغال، از لیست پورتو خط خورد و باید یک هفته در قرنطینه باشد.

طارمی به دلیل مثبت شدن تست کرونا، همراهی با تیم ملی فوتبال ایران در دیدار با کره جنوبی که فردا پنجشنبه برگزار می‌شود را از دست داد و یکی از غایبان بزرگ این مسابقه است.

تیم ملی ایران بعد از بازی با کره جنوبی بلافاصله به ایران بازمیگردد و اردوی خود را برای دیدار با لبنان، در شهر مشهد آغاز می‌کند. از آنجا که بازی با لبنان روز سه شنبه هفته آینده (۹ فروردین) برگزار می‌شود و این رقابت‌ها در «فیفادی» است، احتمال دارد طارمی در صورت منفی شدن تست کرونا، به ایران بیاید.

روزنامه ojogo پرتغال امروز در گزارشی به وضعیت احتمالی طارمی پرداخت و ماندن او در پرتغال یا بازگشت به ایران را در گرو تصمیم دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی دانست.

این روزنامه نوشت: «بازیکن ایرانی به دلیل مثبت شدن تست کرونا در قرنطینه به سر می‌برد و بازی با کره جنوبی را از دست داد اما ممکن است در دیدار برابر لبنان بازی کند.»

در ادامه این مطلب آمده است: «از بازی کردن طارمی در دربی برابر بواویشتا به دلیل مثبت بودن تست کرونا ممانعت به عمل آمد و او بازی با کره جنوبی که پنجشنبه برگزار می‌شود را از دست داد اما هنوز تضمینی برای نجات او از بازی بعدی برابر لبنان وجود ندارد. همه چیز به تصمیم دراگان اسکوچیچ مربی تیم بستگی دارد.»

به نوشته این روزنامه، طارمی می‌تواند از روز شنبه آینده و با پشت سر گذاشتن یک هفته قرنطینه، دوباره کارش را آغاز کند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مهر