مسابقات آب‌های آرام قهرمانی آسیا با کسب دو مدال طلا، یک مدال نقره و دو عنوان پنجمی برای نمایندگان ایران در مسافت ۵۰۰ متر پیگیری شد.

به گزارش سفیرافلاک، مسابقات آبهای آرام قهرمانی آسیا امروز جمعه با برگزاری رقابت های کایاک و کانوی یک نفره ۵۰۰ متر مردان و بانوان و فینال کانوی دونفره ۵۰۰ متر بانوان پیگیری شد.

عادل مجللی صاحب مدال طلا شد

در این روز از رقابت ها و در فینال کانوی یک نفره ۵۰۰ نفره مردان، عادل مجللی در رقابت با حریفانی از چین تایپه، قزاقستان، ازبکستان، هند، تایلند و اندونزی جایگاه نخست را به دست آورد و اولین مدال طلای روز سوم را به خود اختصاص داد. در این بخش از مسابقات نمایندگان چین تایپه و قزاقستان دوم و سوم شدند.

هدیه کاظمی هم طلایی شد

مدال طلای مسابقات آب های آرام قهرمانی آسیا در بخش فینال کایاک ۵۰۰ متر بانوان به هدیه کاظمی رسید. کاظمی در این بخش از مسابقات با زمان ۱:۵۷.۳۵۳ دقیقه بر سکوی نخست ایستاد و مدال طلای این ماده را به گردن آویخت

پوریا شریفی به مدال نقره دست یافت

در فینال کایاک یک نفره ۵۰۰ نفره مردان هم پوریا شریفی در رقابت با حریفانی از تایلند، چین تایپه، قرقیزستان، اندونزی، ازبکستان، قزاقستان و هنگ‌کنگ پس از نماینده تایلند و با اختلاف هزارم ثانیه دوم شد و به مدال نقره رسید.

نماینده ایران در کانوی یک نفره ۵۰۰ متر بانوان پنجم شد

با برگزاری مسابقه فینال کانوی یک نفره ۵۰۰ متر بانوان پریسا محمدزاده با زمان ۲:۲۱.۷۴۲ دقیقه در جایگاه پنجم قرار گرفت

در این رقابت قایقران تایلندی صاحب مدال طلا شد و نمایندگان ازبکستان، اندونزی و قزاقستان اول تا چهارم و نماینده هند ششم شدند

جایگاه پنجم ایران در کانوی دونفره ۵۰۰ متر بانوان

امروز همچنین فینال کانوی دونفره ۵۰۰ متر بانوان هم برگزار شد. پریسا محمدزاده و شیما داناپور نمایندگان ایران در این بخش بودند که صاحب جایگاه پنجم شدند. در این بخش از مسابقات قایقرانان ازبکستان صاحب مدال طلا شدند و نمایندگان قزاقستان، تایلند و اندونزی اول تا چهارم و نماینده هند ششم شد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مهر