نماینده اصلاح طلب مجلس دهم گفت: دستپاچگی و اضطراب معاندان و دشمنان نظام در بحث شعار سال برای این است که می دانند با تحقق این شعار رونق اقتصادی ایجاد و تحریم‌ها بی‌اثر می‌شوند.

به گزارش سفیرافلاک، محسن علیجانی زمانی نماینده اصلاح طلب مجلس دهم، با اشاره به فضاسازی‌های جریان‌های معارض و معاند علیه شعار سال‌های و ایجاد شبهه درباره بیانات رهبر انقلاب گفت: دشمن از زمان پیروزی انقلاب و به ویژه از سال ۹۷ تاکنون ما را‌‌‌‌‌‌‌‌ تحت تحریم اقتصادی قرار داده است. آنها در سال‌های اخیر به این نتیجه رسیده اند که ما از نظر نظامی در جایگاهی قرار گرفته‌ایم که نمی‌توانند با ما ستیز داشته باشند و حتی در جنگ‌های نیابتی داعش هم با هوشیاری و دلاورمردی‌های نیروهای مسلح کشورمان و به ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی، دشمن به اهدافش نرسید.

نماینده اصلاح طلب مجلس دهم اظهار داشت: پس از ناکامی در حوزه نظامی دشمن توان خود را‌‌‌‌‌‌‌‌ صرف فشارهای اقتصادی علیه ایران کرده تا بر اثر این تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی و آثار و تبعات آن مردم به خیابان‌ها بریزند و آشوب‌های خیابانی در کشور به راه بیفتد.

علیجانی زمانی خاطرنشان کرد: مردم ما به خوبی آمریکا را‌‌‌‌‌‌‌‌ شناخته و آن را‌‌‌‌‌‌‌‌ دشمن می‌دانند و اگرچه به برخی تصمیمات مدیران همچون افزایش قیمت بنزین در سال ۹۸ انتقاد دارند، صبورانه در تحریم‌های اقتصادی کنار نظام ایستاده‌اند.

وی افزود: بهترین راه برای مقابله با تحریم‌ها ایجاد رونق در تولید است و شعارهای تعیین‌شده برای سال‌های گذشته و امسال از سوی رهبر معظم انقلاب نیز حول این محور است.

نماینده اصلاح طلب مجلس دهم اظهار داشت: دستپاچگی و اضطراب معاندان و دشمنان نظام در بحث شعارهای تعیین شده برای سال‌های مختلف از سوی رهبر معظم انقلاب نشان‌دهنده این مسأله است که مجموعه کشور و نظام راه خود را‌‌‌‌‌‌‌‌ درست می‌رود.

علیجانی زمانی خاطرنشان کرد: دشمن در کنار این تحریم‌ها در صدد آن است تا با فرسایشی کردن برجام به اهداف خود در مورد ایران برسد و فضایی را‌‌‌‌‌‌‌‌ ایجاد کند که سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در ایران شرطی شوند که آیا سرمایه خود را‌‌‌‌‌‌‌‌ بیاورند یا خیر.

وی با بیان اینکه دشمنان به خوبی می دانند که تحقق شعار سال موجب بی اثر شدن تحریم ها می شود، افزود: بهترین ترفند برای خنثی‌سازی این قبیل اقدامات دشمن ایجاد رونق در تولید کشور و به ویژه تولید دانش‌بنیان است تا از این طریق ضمن ایجاد رونق اقتصادی، تحریم‌ها دشمن نیز بی‌اثر شود.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

  • منبع خبر : فارس