امیری با بیان اینکه یمن ستون فقرات اقتصادی عربستان را نشانه می گیرد، گفت: زمانی غرب ادعا می کرد که بزرگترین سامانه ضدموشکی را در اختیار دارد ولی مشخص شد که دنیای غرب پُر از هیاهو و پوچ است.

امیر علی حیدر امیری در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: انصاراله یمن مناطق مسکونی را مورد حمله قرار نمی دهد بلکه دقیقا ستون فقرات اقتصادی عربستان را نشانه می گیرد که به عنوان ستون فقرات اقتصادی غرب هم محسوب می شوند، امروز عربستان همه تلاش خود را به کار گرفته تا بتواند غرب را نجات دهد ولی به لطف خدا جبهه مقاومت پیروز میدان است.

وی افزود: عربستان قصد کمک به غرب را دارد و این همه حملات و توطئه های عربستان را، محور مقاومت و آزادگان یمن برنمی تابند و سالها در آسمان شهرهای یمن بوی باروت می پیچید اما امروز ایستادگی آنها در برابر دشمن سبب شده تا به تاسیسات زیر ساختی عربستان حمله شود، تاسیساتی که درآمدش صرف قتل ملتهای مظلوم و بیگناه می شود.

تحلیلگر مسائل سیاسی غرب آسیا تصریح کرد: عربستان اینگونه برنامه ریزی کرده بود که یمن را ظرف مدت کوتاهی از پای درآورد و آن را به زیر سلطه خود ببرد اما محاسبات آنها درست از آب درنیامد چرا که آنها خبر از بیداری ملتها نداشتند.

امیری عنوان کرد: نیروهای یمنی دارای پویایی و تاسی از حرکت امام حسین(ع) هستند که آرزویشان شهادت است و شکست نمی خورند، در این میان انصاراله خوب عمل کرد و دفاع کرد و با مدیریت انجام شده به سمت خودکفایی ساخت سلاح حرکت کرد و هر روز برگ برنده ای را رو می کند.

وی بیان کرد: برخلاف عربستان که کودک کشی می کند و حملات خود را از مناطق مسکونی آغاز می کند اما یمن زیر ساخت های آنها را نشانه گرفته و با سلاح هایی که در اختیار دارد این زیر ساختها را تخریب می کند.

تحلیلگر مسائل سیاسی غرب آسیا خاطر نشان کرد: زمانی غرب ادعا می کرد که بزرگترین سامانه ضدموشکی را در اختیار دارد ولی مشخص شد که دنیای غرب پُر از هیاهو و پوچ است.

امیری گفت: بیداری ملتها سبب می شود تا جلوی هر ابرقدرتی بایستند و امروز محور مقاومت با همبستگی در مسیر موفقیت و پیروزی حرکت می کند.

انتهای پیام/