یارمحمدی گفت: ۲۵ هزار مسافر نوروزی از بناهای شاخص بروجرد شامل خانه تاریخی افتخار الاسلام، موزه تاریخی، مسجد امام(ره) مسجد جامع، امامزاده جعفر(ع) و پل قلعه حاتم بازدید کردند.

حجت یارمحمدی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: از ابتدای تعطیلات نوروز تاکنون ۲۵ هزار مسافر نوروزی از بناهای شاخص بروجرد شامل خانه تاریخی افتخار الاسلام، موزه تاریخی، مسجد امام(ره) مسجد جامع، امامزاده جعفر(ع) و پل قلعه حاتم بازدید کردند.

وی افزود: بازدید گردشگران و مسافران نوروزی از بناهای تاریخی و طبیعی بسیار خوب بوده و تلاش شد تا شرایط لازم برای بازدید مسافران مهیا شود که خوشبختانه با استقبال بسیار خوبی همراه هستیم.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بروجرد با اشاره به اسکان مسافران نوروزی گفت: اسکان مسافران نوروزی در دو بخش اسکان در فضاهای رسمی مانند هتل ها و اسکان موقت شامل کلاس های درس و فضاهای دیگر است که در مجموع ۱۱ هزار مسافر نوروزی تاکنون در مکان های تعیین شده اسکان داده شده اند.

یارمحمدی عنوان کرد: بازرسی هایی به صورت مستمر از مراکز اقامتی انجام می شود و تلاش می شود مه پذیرایی از مسافران نوروزی به بهترین شکل صورت گیرد.

انتهای پیام/