نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در پاسخ به این سوال که چرا برخی دستاوردهای دولت را نمی بینند، بیان داشت: وقتی در مسائل تعصب ورود پیدا کرد، دیگر اجازه دیدن یا شنیدن را نمی دهد پس این افراد دچار تعصب شده اند.

به گزارش سفیرافلاک، غلامرضا منتظری نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به نقد غیر منصفانه دولت توسط برخی جریانات رسانه ای، اظهار داشت: اصل نقد نقد عالمانه و صادقانه باشد مشروط بر آن که هدف ما از نقد تحول، پویایی، تحرک و پویایی باشد و این با نقد تخریبانه متفاوت است.

وی ادامه داد: به نظر بنده باید به دولت فرصت داد زیرا یکی از اقداماتی که هنوز انجام نشده است تعویض مدیران در دولت است یعنی وقتی فرمانده کل نتواند با فرمانده های میانی خود در ارتباط و هم نظر باشد نمی توان اقداماتی رقم زد.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: تا زمانی که ساختار دولت به ساختار درست نرسد نقد کردن آن منصفانه نیست از این رو باید منتظر ماند تا ساختار دولت تغییر کند و افرادی که واقعا قصد کار کردن برای مردم را دارند بر سرکار بیایند.

منتظری با بیان اینکه افرادی هستند و فقط نیت تخریب را دارند، تصریح کرد: تکلیف این افراد مشخص است اما عده ای زبان دیگران هستند. یعنی جریان هایی هستند چه در داخل و چه در خارج به دنبال نامید کردن مردم هستند.

وی افزود: اصلا ارائه گزارش ۱۰۰ روز دولت اقدام درست و به جایی نیست؛ زیرا باید یک چند ماهی از دولت بگذرد بعد دست به نقد آن زد همچنین در انتقاد ها نباید به جریانات دولت توجه کرد که این دولت اصولگراست یا اصلاح طلب بلکه باید به منافع ملی توجه شود.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در پاسخ به این سوال که چرا این افراد دستاوردهای دولت را نمی بینند، بیان داشت: وقتی در مسائل تعصب ورود پیدا کرد این تعصب دیگر اجازه دیدن یا شنیدن را نمی دهد پس این افراد دچار تعصب شده اند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس