اسماعیلی گفت: نظام سلطه همیشه به دنبال منافع خود بوده و تلاش دارد تا با اعمال فشار و تحریم ها به اهداف خود برسد اما تیم مذاکره کننده ایران، امروز با دست پُر در مذاکرات حضور دارد.

مهدی اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: سالهاست شاهد خوی استکبار ستیزی آمریکا هستیم، نظام سلطه همیشه به دنبال منافع خود بوده و تلاش دارد تا با اعمال فشار و تحریم ها به اهداف خود برسد اما تیم مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران، امروز با دست پُر در مذاکرات حضور دارد.

وی افزود: اعمال تحریم های جدید از سوی آمریکا بار دیگر ثابت کرد که آنها قابل اعتماد نیستند و این خوی استکباری هیچگاه از چهره استکبار پاک نمی شود اما به برکت خون شهدا امروز جمهوری اسلامی ایران می داند که چگونه با آنها رفتار کند و سیاست های دولت سیزدهم نیز همسو با نظام است.

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اهداف آمریکا از تحریم های جدید، تصریح کرد: فشار به تیم مذاکره کننده و ایجاد اختلاف در درون از مهمترین اهداف دشمن است و در گذشته نیز مشاهده شد که بعد از هر توافقی بازهم تحریم های جدیدی را اعمال می کردند و در طول این سالها هیچگاه آنها کاری نکرده اند که به ضرر خودشان باشد.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: امروز، سیاست های دولت جدید ضد تحریم است و تیم مذاکره کننده از موضع اقتدار حضور دارد و این دشمن را عصبانی و نگران کرده است ولی تفکر استکبار همیشه در جهت منافع غرب بوده و آنها در تلاش هستند تا با اعمال تحریم های جدید بتوانند امتیاز بگیرند در حالی که تیم مذاکره کننده بسیار هوشیار عمل می کند.

انتهای پیام/