وحیدی گفت: 200 مبلغ همزمان با ماه رمضان به مساجد و روستاهای استان لرستان اعزام می شوند.

محمد حسین وحیدی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان برنامه ریزی لازم برای این ایام انجام شده که حدود ۶۰ عنوان برنامه در استان لرستان اجرا می شود.

وی افزود: در همین ایام ۲۰۰ مبلغ به مساجد و روستاها اعزام می شود تا علاوه بر برپایی نماز جماعت در این ماه بتوانند برنامه های تبلیغی و سایر برنامه های فرهنگی را اجرا نمایند.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان تصریح کرد: یکی دیگر از برنامه های ماه رمضان، برگزاری جشن روزه اولیها می باشد که طبق برنامه ریزی در ۱۰ شهر استان این جشن با همکاری آموزش و پرورش برپا می شود.

وحیدی عنوان کرد: غبار روبی مساجد، مناجات خوانی شبانه در ماه رمضان، برگزاری جشن ولادت امام حسن(ع)، برگزاری مراسم شب های قدر، محفل انس با قرآن، تفسیر قرآن، پویش های مجازی، مسابقه کتابخوانی، جشنواره فرهنگی ورزشی، انتشار پوستر با موضوع جهاد تبیین، افطاری ساده، همایش طلایه داران تبلیغ، پخت نان صلواتی و توزیع بسته های معیشتی از دیگر برنامه های این ایام است.

وی خاطر نشان کرد: همچنین با توجه به ماه رمضان در مساجد قرار است با کمک خیرین، جهیزیه هایی برای افراد نیازمند تهیه و به آنها اهدا شود.

انتهای پیام/