وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه امنیت پایدار کشور بستر مناسبی برای فعالیت‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی است، گفت: رژیم صهیونیستی که برای ثبات امنیت نداشته خود به دنبال تلاش‌های بیهوده است، ناکام خواهد ماند.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام و المسلمین سید اسماعیل خطیب پیش از ظهر امروز در جریان سفر خود به این استان با حضور در نشست شورای تامین استان یزد، دارالعباده را مهد علمای بزرگ و فرهیختگانی، چون شهید صدوقی و دلیر مردان و خط شکنان تیپ ۱۸ الغدیر دانست و اظهار کرد: فرهنگ مردم یزد، فرهنگ ایثار و شهادت، کار و تلاش و فعالیت و معنویت است و نقش آنان چه در پیروزی انقلاب اسلامی و چه در دوران دفاع مقدس پر رنگ و تابناک است.

وی با اشاره به نامگذاری امسال  توسط مقام معظم رهبری به نام سال «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین» افزود: با توجه به ظرفیت‌های عظیم کشور در بخش‌های مختلف و عزم و اراده دولت مردمی انقلابی و جهادی و همچنین هماهنگی و همدلی خوب همه مسؤولان، همه باید تلاش کنیم این شعار تحقق عملی پیدا کند و تلاشمان برای محقق ساختن منویات رهبر معظم انقلاب در این زمینه مضاعف باشد.

وزیر اطلاعات گفت: استان یزد با توجه به فرصت‌ها و ظرفیت‌ها در بخش‌های مختلف و شرایط منطقه‌ای می‌تواند در زمینه تولید و اشتغال تحول آفرین، نمونه‌ای برای سایر استان‌ها باشد.

حجت الاسلام و المسلمین سید اسماعیل خطیب تصریح کرد: خوشبختانه به لطف الهی و همت همه نیرو‌های مسلح و جامعه اطلاعاتی کشور از امنیتی پایدار برخورداریم و این امنیت پایدار، بستر مناسبی برای فعالیت‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی فراهم کرده است.

وی خاطرنشان کرد: دشمن امروز با جنگ ترکیبی و شناختی و با ابزار فناورانه و فضای مجازی به دنبال تداوم دشمنی با نظام و انقلاب اسلامی است، اما با هدایت‌های رهبر حکیم و فرزانه مان و همدلی همه مسئولان و مردم، این دشمنی‌ها نیز همچون سایر دسیسه هایشان از جمله فتنه ۸۸ نقش بر آب خواهد شد.

وزیر اطلاعات بیان کرد: آمریکایی‌ها که در طی چندین سال برای مقابله با این نظام و انقلاب الهی هزینه‌های گزافی متحمل شده بودند حالا با خفت و خواری در حال ترک منطقه هستند و رژیم صهیونیستی نیز برای ثبات امنیت نداشته خود، به دنبال تلاش‌های بیهوده در منطقه است که ناکام خواهد ماند.

گفتنی است؛ در پایان این جلسه از خدمات مدیرکل سابق اطلاعات یزد قدردانی و مدیرکل جدید اطلاعات استان یزد معرفی شد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس