دالوند گفت: تدابیر لازم در روز 13 فروردین با هدف کاهش تصادفات انجام شود.

به گزارش سفیر افلاک به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان دالوند اظهار داشت: اقدامات لازم به منظور اجرای تدابیر لازم در روز سیزدهم فروردین با هدف کاهش تصادفات و همچنین پیشگیری از وارد آمدن هرگونه آسیب به محیط زیست انجام شود .

 وی افزود: با توجه به احتمال حضور مسافران نوروزی در روزهای چهاردهم و پانزدهم فروردین در استان، شهرداری ها نسبت به ارائه خدمات اسکان به مسافران در این ایام اقدام کند .

 معاون استاندار لرستان تصریح کرد: نیروی انتظامی استان نسبت به تامین امنیت منازل و اماکن مسکونی در روز سیزدهم فروردین اقدامات لازم را اجرایی کند .

 دالوند بااشاره به بازگشایی مدارس گفت: شهرداری های سطح استان اقدامات لازم را در خصوص نصب علائم در معابر شهری و به ویژه در محدوده مدارس با توجه به دستورالعمل صادره مبنی بر بازگشایی مدارس در روز چهاردهم فروردین اجرایی کنند و همچنین اقدامات لازم در زمینه افزایش ظرفیت ناوگان حمل و نقل عمومی برای استفاده دانش آموزان به ویژه در ۱۴ فروردین انجام پذیرد.

 وی بیان کرد: آموزش و پرورش استان در خصوص گندزدایی مدارس و اماکن آموزشی و همچنین راه اندازی و ساماندهی سرویس مدارس اقدامات لازم را به عمل آورد .
 انتهای پیام/