گودرزی با اشاره به اینکه دشمن تحمل یک هشتگ به نام جمهوری اسلامی ایران را ندارد، گفت: نظام سلطه، حریف اراده ملت ایران نخواهد بود.

عباس گودرزی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: وعده الهی این است که هر حرکت و نهضتی که در مسیر اقامه حق و دفاع از مستضعفان عالم ایجاد شود، مسیر خود را تا حد کمال و تکامل طی می کند.

وی با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی ایران، افزود: انقلاب اسلامی ایران در شرایطی به پیروزی رسید که حکومتی کاملا وابسته و نوکر آمریکا روی کار بود، تمام منافع کشور در اختیار بیگانگان بود و تسلط کامل بر این کشور داشتند اما با این وجود، ملت ایران با توکل به خدا و رهبری امام خمینی(ره) قیام کردند و پیروز شدند و امروز در مرحله گام دوم انقلاب همچنان پر قدرت در مسیر خود حرکت می نماید.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آن روزگاری که جمهوری اسلامی ایران، یک نظام نوپا و فاقد امکانات دفاعی و مولفه های قدرت بود گذشت و امروز جمهوری اسلامی کشوری قدرتمند، باثبات، پرنفوذ و دارای اهداف بلند و چشم اندازهایی جذاب است که نه تنها نظر ملت ایران بلکه همه آزادی خواهان و حق طلبان عالم را به خود جلب کرده است.

گودرزی با بیان اینکه دنیا امروز ندای جمهوری اسلامی را شنیده و پرچم پر افتخار جمهوری اسلامی ایران برافراشته شده است، عنوان کرد: در این چنین شرایطی، دشمنان حریف اراده ملت ایران نخواهند شد و لذا از هر راهی بغض و کینه خود را نشان می دهند.

وی گفت: اقدامات دشمن مانند حذف هشتگ ها فقط منجر به از بین رفتن آبروی نداشته نظام سلطه می شود، نظامی که ادعای آزادی بیان و توسعه فضای سیاسی دارد اما حتی تحمل یک هشتگ را به نام جمهوری اسلامی ایران ندارند و این نشان از بغض و کینه نظام سلطه است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دشمن، چشم دیدن عزت جمهوری اسلامی ایران را ندارد و این اقدامات سبب می شود تا بی آبرویی آنان نزد ملت های دنیا و آزادی خواهان عالم ثابت شود و این حرکت آنها نه تنها خللی در حرکت رو به پیشرفت جمهوری اسلامی ایران ایجاد نمی کند بلکه قلوب ملتها را به جریان انقلاب نزدیکتر می کند.

انتهای پیام/