کاربران فضای مجازی همزمان با یوم الله ۱۲ فروردین با راه اندازی هشتک#آری به جمهوری اسلامی در فضای مجازی به استقبال عملیات امحای استعمار مجازی در قرن ۱۵ رفتند.

به گزارش سفیرافلاک، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در روز ۱۲ فروردین سال ۵۸ با همه پرسی عمومی شکل گرفت و روز به روز نیز بر دوام و استحکام آن افزوده می شود.   این بار استکبار جهانی همزمان با یوم الله ۱۲ فروردین که نماد استقلال و زدودن استبداد و استعمار در قرن ۱۴ از کشور است، تلاش کرد تا با حذف  ‎کلیدوازه #آری در فضای مجازی به ویژه شبکه اجتماعی توییتر از ترند شدن این هشتک در جهان جلوگیری کند، اما غافل از اینکه با این اقدام نابخردانه ماهیت استبدادی خود را بیش از گذشته در جامعه روشنفکر جهانی افشا و زمینه های اخراج استبداد و استعمار مجازی در جهان  را فراهم کرد.  

  بعد از ناکامی و شکست های متعدد دشمنان در متوقف کردن قطار انقلاب اسلامی در کشور ما، امروز آنها علی رغم توطئه های عظیم و صرف هزینه های میلیاردی برای مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی  شاهد صدور این نهضت عظیم به سراسر جهان هستند، بطوریکه در سایه انقلاب اسلامی شاهد بیداری جهانی برابر ظلم استبداد و استعمار استکبار جهانی و ظهور جبهه مقاومت در اقصی نقاط عالم  هستند.   همه ساله با فرارسیدن یوم الله ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی ایران، داغ مخالفین تازه می شود چراکه این روز بزرگ یادآور بزرگترین و در عین حال واقعی ترین دموکراسی تاریخ جهان است.   فعالان فضای مجازی از سراسر کشور امسال همزمان با یوم الله ۱۲ فروردین در طلیعه قرن ۱۵ با راه اندازی  پویش ملی هشتک “آری” در فضای مجازی ضمن تجدید میثاق با آرمان های انقلاب اسلامی در روز جمهوری اسلامی به نبرد مجازی با دشمنان این آب و خاک مقدس شتافتند تا همانند شهدا و ایثارگران دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس که در قرن ۱۴ بساط استبداد و استعمار استکبار جهانی را از داخل کشور جمع و بیرون راندند، این بار افسران جنگ نرم  در قرن ۱۵ به تار و مار استبداد و استعمار فضای مجازی  در جهان بپردازند.    

    انتهای پیام/

  • منبع خبر : دانا