با مشخص شدن ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا، شاگردان بنا از فردا به آخرین اردوی آماده سازی قبل از اعزام خود خواهند رفت.

به گزارش سفیرافلاک، پس از اما و اگرهای فراوان در خصوص اجرای چرخه انتخابی تیم ملی و طی شدن چندین مرحله از این چرخه، کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی در خصوص ترکیب اعزامی به رقابتهای قهرمانی آسیا به جمع بندی نهایی رسید و روز گذشته اسامی مسافران مغولستان را اعلام کرد.

بدین ترتیب علی نوربخش در ۵۵ کیلوگرم، مهدی محسن نژاد در ۶۰ کیلوگرم، ایمان محمدی در ۶۳ کیلوگرم، شاهین بداغی در ۶۷ کیلوگرم، محمدرضا مختاری در ۷۲ کیلوگرم، عارف حبیب اللهی در ۷۷ کیلوگرم، رسول گرمسیری در ۸۲ کیلوگرم، ناصر علیزاده در ۸۷ کیلوگرم، مهدی بالی در ۹۷ کیلوگرم و امیر قاسمی منجزی در ۱۳۰ کیلوگرم به عنوان نمایندگان اوزان دهگانه کشتی فرنگی ایران در رقابتهای قهرمانی آسیا معرفی شدند.

حال با توجه به مشخص شدن ترکیب تیم ملی برای حضوردر این آوردگاه آسیایی، آخرین اردوی شاگردان محمد بنا برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا و سومین اردوی فرنگی کاران برای حضور در مسابقات پیش رو در سال جدید از فردا ۱۷ در محل خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده آغاز و تا روز ۲۶ فروردین پیگیری می‌شود.

بر این اساس اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم: علی نوربخش (تهران) محمد حسیوند (خوزستان) پویا دادمرز (خوزستان)

۶۰ کیلوگرم: مهدی محسن نژاد (خوزستان) علیرضا نجاتی (قم) پویا ناصرپور (خوزستان) امید آرامی (سیستان و بلوچستان) امیررضا ده بزرگی (فارس)

۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی (فارس) ایمان محمدی (خوزستان) شیرزاد بهشتی طلا (تهران)

۶۷ کیلوگرم: محمدرضا گرایی (فارس) سجاد ایمن طلب (مازندران) شاهین بداغی (خوزستان) حسین اسدی (خوزستان)

۷۲ کیلوگرم: محمدرضا مختاری (فارس) محمدرضا رستمی (فارس) محمد غلامی (سیستان و بلوچستان)

۷۷ کیلوگرم: محمدعلی گرایی (فارس) عارف حبیب اللهی (تهران) محمدحسین آذرم دخت (فارس) امین کاویانی نژاد (خوزستان)

۸۲ کیلوگرم: پژمان پشتام (تهران) رسول گرمسیری (خوزستان) محمدحسین محمدی (تهران) جمال اسماعیلی (تهران) محمد ناقوسی (خوزستان)

۸۷ کیلوگرم: ناصر علیزاده (مازندران) حسین نوری (البرز) علی شریفی (خوزستان) رامین طاهری (خوزستان) حمیدرضا بادکان (تهران)

۹۷ کیلوگرم: محمدهادی ساروی (مازندران) مهدی بالی (مازندران) مهدی فلاح (تهران) مرتضی الغوثی (مازندران)

۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی (خوزستان) علی اکبر یوسفی (مازندران) امین میرزازاده (خوزستان) علیرضا حسنوند (لرستان)

رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا طی روزهای ۳۰ و ۳۱ فروردین ماه و مسابقات کشتی آزاد قهرمانی آسیا در روزهای ۳ و ۴ اردیبهشت ماه در شهر اولان باتور کشور مغولستان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مهر