زیویار با اشاره به ضرورت تعامل دستگاه ها در برگزاری کنگره ۶۵۴۴ شهید لرستان، گفت: همکاری و همدلی باعث برگزاری بهتر کنگره 6544 شهید در استان می شود.

به گزارش سفیرافلاک فرهاد زیویار ظهر امروز در جلسه ستاد کنگره ۶۵۴۴ شهید لرستان که در استانداری برگزار شد، اظهار داشت: شهدا در راه خدا جان خود را تقدیم نموده و در واقع با خدا معامله کردند و آرامش و اممنیت امروز، مرهون خون شهداست.

وی افزود: برگزاری کنگره ۶۵۴۴ شهید استان موضوع بسیار مهمی است و تعامل افراد در برگزاری این کنگره بسیار ضروری است و با همدلی و همکاری باید تلاش شود تا کنگره بسیار خوبی برگزار گردد.

استاندار لرستان با اشاره به بودجه مورد نیاز برای این کنگره، تصریح کرد: برآورد بودجه ای جدید از کار صورت گیرد و براساس استعلامی که از دستگاه ها صورت می گیرد، برآورد شود که در جلسه بعدی اطلاع داده شود.

زیویار عنوان کرد: برای برگزاری این کنگره، کمیته ها از تجربیات سایر استانها هم استفاده کنند تا بتوانند در راستای اجرای برنامه ها موفق تر باشند.

وی بیان کرد: لازم است در این مدت، همه دستگاه ها برای برگزاری کنگره همکاری و تلاش نمایند و در واقع جهاد تبیینی صورت گیرد.

انتهای پیام/