رهبر دینی کلیمیان ایران گفت: ناخرسندی دشمن از ما و فضاسازی‌هایی آنها علیه نظام و کشور نشان‌دهنده آن است که ما راهمان را درست می‌رویم.

به گزارش سفیرافلاک، یونس حمامی لاله‌زار رهبر دینی کلیمیان ایران ، با اشاره به فضاسازی برخی جریانات و معاندین علیه فرمایشات رهبر معظم انقلاب و شعارهای تعیین شده در سالهای مختلف از سوی ایشان گفت: دشمنان و معاندان نظام پیش‌بینی‌شان این بود که نظام جمهوری اسلامی تا قبل از چهل سال دچار فروپاشی خواهد شد که این پیش‌بینی آنها محقق نشد.

وی ادامه داد: آنها فکر می‌کردند که با تحریم‌های اعمال شده علیه جمهوری اسلامی ایران هدف آنها برای سقوط نظام محقق خواهد شد اما نظام جمهوری اسلامی هر سال محکمتر و باثبات‌تر از گذشته به مسیر توسعه و پیشرفت خود ادامه می‌دهد.

رهبر دینی کلیمیان ایران اظهار داشت: وقتی معاندان و دشمنان ما بر موضوعی تأکید می‌کنند و روی آن مانور می‌دهند، پس معلوم می‌شود که آن مسئله مهم است و ما باید در آن حوزه قوی‌تر از گذشته باشیم.

حمامی‌لاله‌زار خاطرنشان کرد: وقتی دشمن از ما ناخرسند است نشان‌دهنده این است که ما آن مسیر را درست می‌رویم و کارمان را به نحو صحیح انجام می دهیم. 

وی در پایان گفت: همچنین باید بدانیم اگر دشمن از ما خرسند باشد کار ما ایراد دارد و باید بی‌تردید در عملکردمان تجدیدنظر کنیم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس