اسماعیلی گفت: استکبار با اجیر کردن عده ای که فکر و ذهنشان را تغییر داده اند به دنبال رسیدن به اهداف خود هستند و این اقدامات نشان از تهی بودن دست دشمن است که احساس می کند با این اقدامات می تواند به هدفش برسد.

مهدی اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: جبهه استکبار، امروز بیش از هر زمان دیگری دستشان برای مانع تراشی و ضربه به انقلاب، خالی است و با اقداماتی شرم آور به دنبال خالی کردن کینه های خود هستند که نمونه آن را هفته گذشته در حرم رضوی دیدم که دو تن از روحانیون به شهادت رسیدند.

وی افزود: استکبار با اجیر کردن عده ای که فکر و ذهنشان را تغییر داده اند به دنبال رسیدن به اهداف خود هستند و این اقدامات نشان از تهی بودن دست دشمن است که احساس می کند با این اقدامات می تواند به هدفش برسد در حالی که این چنین برنامه هایی، بیشتر از همیشه نقاب از چهره آنها برمی دارد.

کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: امروز این اقدامات دشمن، نتیجه مقاومت ملت ایران است و ایستادگی در برابر زیاده خواهی های دشمن، آنها را عصبانی کرده و از دیگر اهداف دشمن ایجاد تفرقه و اختلاف است.

اسماعیلی بیان کرد: متاسفانه عده ای دلباختگان غرب هستند و گاهی در چنین مواردی، همراهی خود را نشان می دهند در حالی که همه این اتفاقات نشات گرفته از خوی استکباری دشمن بوده و مهمترین هدف دشمن ایجاد اختلاف است.

وی با اشاره به اینکه دشمن تلاش می کند از طریق اقتصاد ضربه بزند، گفت: آنها بر این باورند که از طریق فشار اقتصادی می توانند به اهدافشان برسند در حالی که مقاومت در بخش اقتصادی می تواند سبب شود تا دشمن از این برنامه ناامید شود.

انتهای پیام/