رهبران نوشت: یکی از اهداف راهبردی دشمن، تخریب وحدت و ایجاد اختلاف است ولی اتحاد جهان اسلام و بیداری اسلامی، زوال نابودی جبهه کفر را تسریع می کند.

به گزارش سفیرافلاک، نظام سلطه همیشه بر علیه جمهوری اسلامی ایران عمل کرده تا بتواند از هر راهی ضربه بزند، حادثه به شهادت رساندن دو روحانی در حرم رضوی، از اهداف و راهبردهای دشمن برای ایجاد اختلاف و درگیری بود.

دشمن در تلاش است تا اذهان و افکار مردم را از مسائل اصلی دور کند، در این حادثه روحانیت را هدف قرار دادند و برخی که چشم به بیرون از کشور دارند واکنش هایی نشان دادند.

این اقدام یک فتنه ترکیبی است و این حادثه حمله به روحانیت نشان داد که دشمن در حال پیاده سازی فتنه ترکیبی است و می خواهد با این اقدامات به اهدافی از جمله تخریب آرمان وحدت با اختلاف افکنی بین شیعه و سنی از طریق سوء استفاده از احساسات پاک مردم شود.

هدف دیگر دشمن، ترویج روحیه افغان هراسی در کشور است و اینکه ربط دادن مسائل اقتصادی کشور با القای نارضایتی از روحانیت و نظام، از بین بردن روابط اقتصادی ایران و افغانستان که در ماه های اخیر با گسترش روبرو بوده است‌؛ بی تردید انشقاق میان ایران و افغانستان هدف راهبردی آمریکاست.

اتحاد جهان اسلام و بیداری اسلامی، زوال نابودی جبهه کفر را تسریع می کند، از همین رو تفرقه و ایجاد شبهه خصوصا در ذهن جوانان از برنامه های دشمن است و این برنامه ها را از طریق رسانه هایی که در اختیار دارند تبلیغ می کنند.

معاندان و دشمنان از وحدت شیعه و سنی هراس دارند و بر هم زدن این وحدت را در دستور کار قرار داده اند تا تفرقه ایجاد کنند و با هوشیاری و بصیرت می توان توطئه های دشمن را برای تفرفه افکنی خنثی کرد.

این سناریوی دشمن نشان داد که صلح و آرامش و وحدت بین مسلمانان، دشمن را نگران می کند، حادثه مشهد و شهادت دو روحانی فقط با ایجاد القای اختلاف بین شیعه و سنی رقم خورد ولی در نهایت جبهه مقاومت و جبهه اسلام پیروز میدان است.

انتهای پیام/

  • نویسنده : همایون رهبران، کارشناس مسائل سیاسی