دلافن گفت:‍ 50 درصد از شرکت های دانش بنیان در حوزه سلامت است که از این ظرفیت باید برای اشتغال و کارآفرینی استفاده شود.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان، بهرام دلفان اظهارداشت: چندین سال است که مقام معظم رهبری با تعیین شعار سال بر اشتغال و کار آفرینی و حل مشکلات اقتصادی تاکید دارند به همین جهت در حوزه سلامت با توجه به ظرفیتی که وجود دارد می شود اشتغال و کار آفرینی کرد به طوری که در بخش های تولید مواد غذایی و آشامیدنی، فرآورده های بهداشتی و آرایشی، تجهیزات پزشکی و تولید دارو و گیاهان دارویی با به کار گیری شرکت های دانش بنیان می شود برای اشتغال زایی برنامه ریزی و کار کرد و به نتیجه رسید.

وی افزود: داشتن میل و اشتیاق در مدیران لازمه کار آفرینی و اشتغال بوده که با برنامه ریزی و هدفمند می توان از هدر رفت منابع مالی و سرمایه ها جلوگیری و با استفاده از فرصت های دم دستی به دنبال شغل آفرینی باشیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان دانشگاه ها را در زمینه کارآفرینی پیشتاز دانست و گفت: پذیرش دانشجو در دانشگاه ها بر اساس نیاز بازار کار نیست که این یک نقص در تربیت دانشجو می باشد.

دلفان عنوان کرد: ۵۰ درصد از شرکت های دانش بنیان در حوزه سلامت است که از این ظرفیت باید برای اشتغال و کار آفرینی استفاده شود.

انتهای پیام/