زیویار گفت: پیگیر جذب اعتبارات برای پروژه‌های استان هستیم.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، فرهاد زیویار در جلسه‌ای با مدیر عامل بانک پاسارگاد به منظور مشارکت این بانک در پروژه های استان، اظهار داشت: اجرای سد معشوره، سیمان سفید ازنا، مجتمع پرورش ماهی شش هزار تنی سپید دشت و گاوداری شش هزار رأسی دلفان از مهمترین پروژه های مورد موافقت بانک پاسارگاد بود ه است.

وی افزود: در صورت اجرای توافقات حاصل شده در این جلسه، روند احداث طرح سیمان سفید ازنا سرعت بیشتری خواهد گرفت و پیش بینی می شود فاز اول این طرح در تابستان سال جاری با توان تولید هزار تن سیمان در روز به بهره‌برداری برسد .

استاندار لرستان تصریح کرد: تامین منابع مورد نیاز طرح گاوداری شش هزار رأسی دلفان و موضوع سرمایه‌گذاری بانک به منظور به بهره برداری رسانیدن مجتمع شش هزار رأسی سپید دشت از دیگر پروژه های شاخص جلسه بود که توافقات خوبی در این زمینه نیز حاصل شد.

زیویار گفت: از دیگر مباحث مهم مطرح شده در جلسه، موضوع تأمین منابع مالی و سرمایه‌گذاری بانک پاسارگاد در اجرای طرح استراتژیک و اثر گذار سد معشوره بود که کلیات این طرح عمرانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و گزارشی از وضعیت پروژه نیز ارائه شد.

وی بیان کرد: راه اندازی و تکمیل پروژه های استان نیازمند جذب اعتبارات و فراهم سازی شرایط برای مشارکت سرمایه‌گذاران است که جلسه امروز نیز در همین راستا با مدیر عامل بانک پاسارگاد در تهران برگزار گردید.

انتهای پیام/