اگر به دنبال روش پاک کردن حساب توئیتر خود هستید، این دانستنی فناورانه را بخوانید.

به گزارش سفیرافلاک، توئیتر می‌تواند سرگرم کننده باشد، اما در عین حال خسته کننده نیز هست و می‌تواند روی افراد تاثیر منفی بگذارد. اگر تصمیم گرفته اید که به خودتان استراحت بدهید و از این فضا دور شوید باید بدانید حذف حساب کاربری توئیتر کار سختی نیست.

توئیتر می‌گوید، قبل از اینکه بتوانید حساب توئیتر خود را حذف کنید، باید آن را غیرفعال کنید. در فرآیند غیرفعال کردن حساب توییتر، این شرکت حساب شما را به مدت ۳۰ روز در یک صف قرار می‌دهد و پس از آن، اگر کاری انجام ندهید توئیتر حساب را حذف می‌کند.

اگر می‌خواهید خود را از شر توئیتر آزاد کنید، دستورالعمل‌های زیر را دنبال کنید:

مرحله اول: به برنامه یا وب سایت توئیتر بروید. با استفاده از دکمه … یا گزینه بیشتر، گزینه ” Settings and privacy یا تنظیمات و حریم خصوصی” را انتخاب کنید. به دنبال ” Account یا حساب” بگردید.

مرحله دوم: در قسمت “حساب شما” در سمت راست، تعدادی گزینه خواهید دید. اکنون باید روی “غیرفعال کردن حساب خود یا Deactivate your account ” کلیک کنید.

توئیتر

اطلاعات ارائه شده را بخوانید، سپس روی “غیرفعال کردن یا Deactivate ” کلیک کنید. بعد از این کار دیگر نام، نام کاربری و نمایه عمومی شما در توئیتر قابل مشاهده نخواهد بود، اما شما همچنین ۳۰ روز فرصت دارید تا حساب خود را بازیابی کنید.

مرحله سوم: رمز عبور خود را وارد کنید و با کلیک بر روی دکمه “غیرفعال کردن حساب” تأیید کنید که می‌خواهید حساب تان غیرفعال شود. اگر به مدت ۳۰ روز دوباره وارد حساب خود نشوید، حساب شما برای همیشه حذف خواهد شد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان