حجت الاسلام عباس زاده با اشاره به توزیع ۴ هزار بسته معیشتی در لرستان، گفت: همزمان با ولادت امام حسن(ع)، نان صلواتی در استان توزیع می شود.

حجت الاسلام محمد جواد عباس زاده در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: با توجه به ولادت امام حسن(ع)، هماهنگی هایی صورت گرفته تا تعدادی از نانوایی های استان، نان ها را به صورت رایگان و صلواتی بین مردم و نیازمندان توزیع نمایند که این برنامه در همه شهرهای استان انجام می شود.

وی با اشاره به توزیع بسته های معیشتی افزود: در طرح قرار دوازدهم تاکنون دو مرحله بسته های معیشتی در استان که بالغ بر چهار هزار بسته بوده است، توزیع شده و مرحله سوم این طرح همزمان با ماه مبارک رمضان اجرا می شود.

معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه لرستان تصریح کرد: در حال حاضر طرح ضیافت الهی در ۵۲ امامزاده استان در حال اجراست که برنامه های جزء خوانی، تفسیر، ترتیل و سایر برنامه ها در این بقاع با حضور ۵۰ مبلغ اعزام شده، برگزار می گردد.

حجت الاسلام عباس زاده خاطرنشان کرد: در همه امامزاده ها نیز افطاری ساده برای روزه داران تدارک دیده شده و بعد از برنامه های فرهنگی و قرآنی در امامزاده ها، از روزه داران پذیرایی می شود.

انتهای پیام/