عزتی گفت: با شیوع کرونا و مجازی شدن کلاس های درس، افت تحصیلی را شاهد بودیم که هم اکنون برای جبران این افت، کلاس های جبرانی و فوق برنامه توسط مدارس برنامه ریزی شده است.

رضا عزتی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: از ۱۴ فروردین ماه حضور دانش آموزان در مدارس آغاز شده و هم اکنون حدود صددرصد دانش آموان در همه مقاطع تحصیلی مشغول به تحصیل هستند.

وی افزود: در همه مدارس رعایت پروتکل های بهداشتی در اولویت قرار دارد و ۱۸۶ تیم بر مدارس نظارت می کنند تا در صورت مشاهده هرگونه مشکل بهداشتی، اخطارها و تذکراتی برای رفع موارد بهداشتی داده شود.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان تصریح کرد: متاسفانه با شیوع کرونا و مجازی شدن کلاس های درس، افت تحصیلی را شاهد بودیم که هم اکنون برای جبران این افت، کلاس های جبرانی و فوق برنامه توسط خود مدارس برنامه ریزی شده است.

عزتی عنوان کرد: عزم جدی برای بازگشایی مدارس صورت گرفته و دانش آموزان هم در مدارس مشغول به تحصیل هستند و رنگ بندی شهرها در تعطیلی کلاسها اثری ندارد و کلاسها به قوت خود برقرار می باشند.

وی بیان کرد: استفاده از ماسک برای همه دانش آموزان جزء پروتکل های بهداشتی محسوب می شود و در همین راستا بازرسی هایی به صورت مستمر صورت می گیرد تا دانش آموزان بدون نگرانی در محیط مدرسه، دروس را فراگیرند.

انتهای پیام/