گودرزی گفت: 60 میلیارد و 750 میلیون تومان بیمه بیکاری در استان لرستان پرداخت شده است.

منوچهر گودرزی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: تامین اجتماعی در استان لرستان ۱۱ شعبه اصلی، هفت کارگزاری و پنج شعبه اقماری دارد که در بخش های مختلف خدمات مورد نیاز را به بیمه شدگان ارائه می دهد.

وی افزود: ۱۳۴ هزار و ۷۰۳ نفر از بیمه شدگان اجباری از ۱۹ هزار و ۳۷۶ کارگاه در استان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی که تبعی این افراد ۲۰۸ هزار و ۱۴ نفر می باشد.

مدیرکل تامین اجتماعی لرستان تصریح کرد: بیمه شدگان اجباری و اختیاری تحت پوشش بالغ بر ۲۳۱ هزار و ۵۴۱ نفر بوده و تبعی این افراد نیز ۳۸۷ هزار و ۵۹۵ نفر هستند.

گودرزی عنوان کرد: در حال حاضر ۷۷ هزار و ۷۵ نفر افراد مستمری بگیر هستند که تبعی این افراد ۶۳ هزار نفر است و سال گذشته دو هزار و ۹۱۰میلیارد تومان مستمری پرداخت شد که به طور میانگین هر ماه ۲۴۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان مستمری پرداخت می شود.

وی با بیان اینکه هزار و ۸۵۹ نفر در استان از مقرری بیمه بیکاری استفاده می کنند، گفت: تبعی این افراد سه هزار و ۶۷ نفر هستند که سال قبل ۶۰ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان بیمه بیکاری در استان پرداخت شده است.

مدیرکل تامین اجتماعی لرستان خاطرنشان کرد: در استان لرستان ۷۵۹ هزار و ۲۱۵ نفر هستند که از خدمات این سازمان استفاده می کنند.

گودرزی با اشاره به طلب سازمان تامین اجتماعی افزود: در حال حاضر این سازمان ۶۲۰ میلیارد تومان از کارفرمایان طلب دارد.

وی با اشاره به اینکه تامین اجتماعی موفق به کسب رتبه پنجم کشوری در رضایتمندی و تحقق اهداف را کسب کرده است، گفت: در ارزیابی های سه ماهه ای که صورت گرفته، در سه ماهه سوم پارسال، تامین اجتماعی لرستان توانست رتبه پنجم را کسب کند.

انتهای پیام/